Rychlost.cz Fórum Síťový hardware access point

access point

access point

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

dobry den,

rad bych vyuzil sluzby 802.wifi, ale potrebuji poradit ohledne zarizeni...

vysilac je ode me vzdalen asi 200 metru, antenu uz mam vybranou, ale mel bych prani aby zarizeni, co bude prijimat signal zaroven i ten signal bezdratove sirilo po mistnosti...

rad bych vedel i konkretni typ at uz od d-linku, linksysu, atd...

nerad bych kupoval antenu, pigtail a jedno AP zarizeni na prijem a druhe AP zarizeni na sireni signalu...

dekuji za vase rady...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Měl by to umět Ovislink WL-5460AP, teda aspoň to píší, mám ho doma, ale nezkoušel jsem to. :lol:

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

Skutecne Ovis 5460 to neumi...

vim asi co chce dotycny...proste pokud chces signal jeste hnat "po domě" musis dodat jeste dalsi AP...jinak momentalne nevim jak jinak na to...

MMike 8)

<fieldset><legend>NoName</legend>Měl by to umět Ovislink WL-5460AP, teda aspoň to píší, mám ho doma, ale nezkoušel jsem to. :lol:</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

podle mě by to měl umět tenhle d-link D-Link DI-624 Wireless Gateway 1xWAN,LAN,AP(G) protoze slouzi jako bezdratova brana :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

taky mám druhé AP pro vysílání netu, je to stejně asi lepší ....... :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tohle by si vyřešil jedině Mikrotikem (např. RB532) se dvěma kartami miniPCI Atheros. Je to profi řešení a podle toho je i cena. Jinak doporučuji - 100% spolehlivost.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no tak predem upozornuju ze je to blbost to sirit mistnosti, jestli nema min. 30 m na sirku. :D jinak to tahej kabelama, nasvat na dvou APckach teda Ad hoc mod a je to.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

OvisLink AP 5460 to vie vo verzii 2 stačí si stiahnut firmware WL-5460APv2-e7-firmware, funguje ako klient a aj repeater, takže to čo prijme vie poslať aj ďalej, ja to tak používam doma, notebook pripájam k nemu cez wifi a ďalšie PC cez kabel, dokoncami to ide so smerovou anténou 15dB, ktorá je nasmerovaná na providera ale vyžaruje dostatočný signál aj do bytu, je upevnená na stene z vonku. Signál mám v celom byte.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jasne AP ovis 5460 je na tohle idealni reseni za par kacek a umi to 100proc s novym firmwarem. viz prispevek ktery jsme psal jinde. (Pouzivam 5460 jiz 3/4 roku a ani jednou jsem nepoznal co je to seknuty AP. sice jsem si po mesici nahral fw co umi i funkci WISP ale pouzivam ho jen v rezimu klient. Tady je postup a odkaz na new fw. musi se njdrive nhrat ten Intermediate-firmware.bin jinak to nepujde dale flashovat. tady je kompletni popis jak to udelat http://802.11b.cz/ACCESS-POINTY/OVISLINK-WL-5460AP-A-NOVY-FIMWARE-S-FUNKCI-WISP-MODE.html

a tady je posledni fw co neni na tehle strance a ten ted pouzivam ja: http://www.100megadistribution.cz/support-detail_doc-D0267C65CEB743E8C1257184002A4C79.html )

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.