Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Připojení přes NETBOX, Praha 13

Připojení přes NETBOX, Praha 13

Připojení přes NETBOX, Praha 13

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám možnost připojit se v bytě přes UPC, NETBOX, nebo Telecom. U NETBOXU by mě postačil tarif NETBOX IDEAL 256/64 kb/s za 199.- Kč. Je to dobrá volba?. Děkuji za názor.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jsem klientem sítě Netbox v Brně a jsem spokojen. Síť je v současnosti spolehlivá (v minulosti tomu tak zdaleka nebylo) a asi bych v současnosti nevolil jiného operátora. Používám Premium gold a nevím o nikom jiném kdo by mě dnes nabídl 4/2Mbit no limit za cca 500,- Kč... Navíc mezi klienty v rámci města nám to jede 10Mbit, takže lze sledovat video z kámošnova ftp on line :-). Zní to jako PR, ale ostatní ať se jdou se svými podělanými Unfair user policy vycpat.

 
od Tielk
příspěvků: 16
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Klient Netbox Brno</legend>Jsem klientem sítě Netbox v Brně a jsem spokojen. Síť je v současnosti spolehlivá (v minulosti tomu tak zdaleka nebylo) a asi bych v současnosti nevolil jiného operátora. Používám Premium gold a nevím o nikom jiném kdo by mě dnes nabídl 4/2Mbit no limit za cca 500,- Kč... Navíc mezi klienty v rámci města nám to jede 10Mbit, takže lze sledovat video z kámošnova ftp on line :-). Zní to jako PR, ale ostatní ať se jdou se svými podělanými Unfair user policy vycpat.</fieldset>

No nevim co mate za netbox ale 4/2 Mbit nenabizi a o 10 Mbitu ve vnitrni siti muze byt rec jen v ramci ctvrte a ne mesta a za cenu 500Kc zadnej Premium gold neni.Preji pekny den.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Klient Netbox Brno</legend>Jsem klientem sítě Netbox v Brně a jsem spokojen. Síť je v současnosti spolehlivá (v minulosti tomu tak zdaleka nebylo) a asi bych v současnosti nevolil jiného operátora. Používám Premium gold a nevím o nikom jiném kdo by mě dnes nabídl 4/2Mbit no limit za cca 500,- Kč... Navíc mezi klienty v rámci města nám to jede 10Mbit, takže lze sledovat video z kámošnova ftp on line :-). Zní to jako PR, ale ostatní ať se jdou se svými podělanými Unfair user policy vycpat.</fieldset>

Mám premium Gold 6/2 Mb za 1057,- a naopak v minulosti jsem byl více než spokojen, ale nyní jsem z toho rozčarován. Chtěl jsem provozovat server, ale radši jsem to všechno zrušil. Ping je dobrý - do 10 ms, ale výpadky spojení dosahují až 600 ms, běžně kolem 200 ms. tím pádem se mi i rychlost propadá asi na polovinu, spíše je to jako nahoupačce.

Rychlost bych i oželel, ale ty lagy.. Chybu u mně jsem vyloučil - různý komly, nová instalace atd. U nich problém taky nevidí, tak jsem prostě v háji. Prvního půl roku přitom všechno jelo naprosto v pohodě.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Marek</legend><fieldset><legend>Klient Netbox Brno</legend>Jsem klientem sítě Netbox v Brně a jsem spokojen. Síť je v současnosti spolehlivá (v minulosti tomu tak zdaleka nebylo) a asi bych v současnosti nevolil jiného operátora. Používám Premium gold a nevím o nikom jiném kdo by mě dnes nabídl 4/2Mbit no limit za cca 500,- Kč... Navíc mezi klienty v rámci města nám to jede 10Mbit, takže lze sledovat video z kámošnova ftp on line :-). Zní to jako PR, ale ostatní ať se jdou se svými podělanými Unfair user policy vycpat.</fieldset>

Mám premium Gold 6/2 Mb za 1057,- a naopak v minulosti jsem byl více než spokojen, ale nyní jsem z toho rozčarován. Chtěl jsem provozovat server, ale radši jsem to všechno zrušil. Ping je dobrý - do 10 ms, ale výpadky spojení dosahují až 600 ms, běžně kolem 200 ms. tím pádem se mi i rychlost propadá asi na polovinu, spíše je to jako nahoupačce.

Rychlost bych i oželel, ale ty lagy.. Chybu u mně jsem vyloučil - různý komly, nová instalace atd. U nich problém taky nevidí, tak jsem prostě v háji. Prvního půl roku přitom všechno jelo naprosto v pohodě.</fieldset>

Nehlede na fakt, ze PREMIUM GOLD je nyni 8192/4096 ;)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.