Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Poraďte prosím připojení v Praze 9

Poraďte prosím připojení v Praze 9

Poraďte prosím připojení v Praze 9

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím poraďte mi někdo, jaké nejlépe zvolit pevné připojení k Internetu v Praze 9 - Vysočanech. V domě máme kabelovku Karneval...

Vůbec se v tom nevyznám, zatím jsem na Int. jen přes vytáčené připojení a je to hrůza a o nervy! Představuji si něco do 500 Kč/měs. Děkuji.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jak tam mate karneval tak nic neres... podivej se na karneval.cz a tam si vyber podle ceny. myslim ze budes hodne spokojeny s tim co dostanes za 500! :wink:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kabel je kabel, není co řešit - jak bylo už psáno - vybrat a připojit !

Přeji hodně zdaru !
8) 8) 8) 8)
:D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zalezi kde,zkus www.cznet.cz jsem pripojen kolbenove ul. 256/256k bez agregace za petikilo

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mno,za ty prachy s takovym FUP jeto hnus...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jak já vidím někde v detailech o nabízeném připojení ty tři písmenka FUP, tak se mi zvedá žaludek, velmi slušně řečeno. u nás na poděbradský je taky karneval, ale český telecom mi nabídnul lepší podmínky a právě bez FUP. původně jsem byl přes eurotel a nmt modem, jenže asi po půl roce se z jejich "vysokorychlostního" internetu 56kbps vyklubalo slabých 36kbps. no nevím jak vy, ale u mě 56 teda rozhodně "vysokorychlostní" připojení není :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>:10.04.2006 21:57</legend>jak já vidím někde v detailech o nabízeném připojení ty tři písmenka FUP, tak se mi zvedá žaludek, velmi slušně řečeno. u nás na poděbradský je taky karneval, ale český telecom mi nabídnul lepší podmínky a právě bez FUP. původně jsem byl přes eurotel a nmt modem, jenže asi po půl roce se z jejich &quot;vysokorychlostního&quot; internetu 56kbps vyklubalo slabých 36kbps. no nevím jak vy, ale u mě 56 teda rozhodně &quot;vysokorychlostní&quot; připojení není :)</fieldset>

tak dik za pobaveni, kdyz mam kolem 30 Mbit tak to je v poho, kdyk mam gigabit tak jsem kral, a kdyz 10 Gbit tak buch

bohuzel jsem jen v poho v case kdyz vypnou élektriku a já jedu na svem notebooku dalsi 2 hodky dal jsem kral( jak moc bych chtel byt buch)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

FUP ble, uz jen ta zkratka vypada hnusne, grrrrr, nesnasim fup, osobne ho nemam a nikdy nemel ale par kamosu mi ukazali jak vypada UPC kdyz spadne na Dial-up, je mi jich lito

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.