Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení T-MOBILE, zobrazit všechna témata v diskuzi o T-MOBILE.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Máte nějaké zkušenosti s připojením 4G od T-mobile

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mě to šlape asi tak na 10-30% deklarované rychlosti 1Mb/s. Asi je to slabým signálem

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jaka je odezva - PING na 4G? mate někdo zkušenost?

Jack

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pink se pohybuje mezi 120-300ms.Na online hry to není :cry:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já hraju World of Warcraft na Internetu 4G už více než půl roku a úplně v pohodě. Až poslední měsíc mi připojení blbne. Prý je to ale rozšiřováním sítě do celé republiky, snad od září se to zlepší.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám 4G standard od konce října 2005... někdy to jede super, jindy je to slabší. Taky hraju World of Warcraft - online hru. Umí to ping i pod 100ms, ale průměr je někde kolem 200-300ms. V noci jednoznačně lepší odezva než přes den a o víkendech. Poslední dobou ale tak jako tak nic moc... snad se to po tom rozšíření sítě trochu ustálí.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>:02.05.2006 18:38</legend>Jaka je odezva - PING na 4G? mate někdo zkušenost?

Jack</fieldset>

Já mám 4G od T-mobile skoro měsíc šlapalo to výborně.

Hraju CoD2 a ping sem měl dobrý ale ted se mě to zhoršilo a je to uplne na picu ani nemuzu hrat a asi budu muset odejit z klanu NEPOŘIZOVAT RADIM!!!!!!

 
od peegee
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Mno abych se přiznal mam 4géčko už 3 měsíce a začínal jsem na tarifu standart. Nestačilo to (down/up) tak jsem přešel na premium. Že já vůl..... jede mi to asi tak o 1% líp a platim o 100% víc...super ne?

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.