Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Ostrava-Mariánské Hory

Ostrava-Mariánské Hory

Ostrava-Mariánské Hory

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Věděl by někdo o levném, ale přitom stabilním připojení v oblasti Mariánských Hor? Bydlím v činžovním domě (přízemí), kde není ani Wi-Fi, ani kabelovka. Telecom je dost drahý a nic jiného jsem v okolí nenašel. Ale možná někdo jiný by věděl...? :?:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No já jsem hledal skoro rok a nakonec jsem stejně skončil u telekomu. :cry:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://wi.fi.cz pohledejte

http://wi.fi.cz/map/ a tady pohledejte zda neni neco u vas 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Napište mi na jas@mikrotech.cz číslo domu, prošetřím zda nejste pro nás viditelní.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nejsme, to vím určitě. Sice na někoho tam viditelnost je, protože lidi v domě jsou připojeni na OrbisNet, ale to je tak neseriozní firma, že od nich připojení nechci.

 
od admin.ovfree.net
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Lukiazor</legend>Nejsme, to vím určitě. Sice na někoho tam viditelnost je, protože lidi v domě jsou připojeni na OrbisNet, ale to je tak neseriozní firma, že od nich připojení nechci.</fieldset>

A na &quot;ZLUTAK-(vysoky zluty barak s modrymy balkony)&quot; u baumaxu je viditelnost ? Pokud ano tak tam mame jeden z nasich vysilacu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nevím, my máme připojení od firmy OrbisNet, jede nám to stabilně 1,5mega a nemáme vůbec žádný problém s výpadky. Perfektně nám funguje i jejich telefonování přes Internet. Mají vlastní server a ty hovory mají podobnou kvalitu jako po drátě.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Admin: Bohužel, nevidím ani na ten barák.

Akolo: Tak to máš dobré. Známý je každý den posílá do horoucích pekel. Přitom sousedi si nestěžují, vypadá to, že omezují jen jeho (asi je moc aktivní).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam pripojeni od firmy OrbisNet a jsem s nim spokojeny. Zkus je kontaktovat.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.