Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Annex B kontra Annex A

Annex B kontra Annex A

Annex B kontra Annex A

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtel bych pouzit ADSL modem resp. bezdratovy ADSL modem+router, konkretne D-Link DSL-G664T koupeny nedavno u Ceskeho telecomu, pro pripojeni v Anglii, kde pouzivam jen obycejny ADSL modem s Annex A.

Osobne se domnivam, ze tento router se nelisi od tech co se pouzivaji v Anglii(opravte me), pouze je tam jedina odlisnost a to, ze router koupeny v Cesku ma Annex B. Osobne poradne ani nevim co to je, letmo jsem se jen dozvedel, ze je to snad nejaka novejsi verze nez A.

Cili otazka zni: 1) mohu pouzit modem s Annex B pro pripojeni tam kde pouzivaji "starsi (?)" Annex A.

2) Pokud ne, je mozne zprovoznit muj router napr. prehranim firmware na normu Annex A nebo je tato norma fyzicky nastavena v modemu a nejde zmenit?

Diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Použít modem s jiným annexem je na nic - modem se nesesynchronizuje s DSLAMem, jestli by to šlo vyřešit firmwarem, nevím, zkus www.dlink.com, jsou modemy u kterých to jde, u některých zase ne.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Belousi, mam opacny problem. Vlastnim g624T s annexem A a nemohu sehnat firmware na annex B.... Jak jsi nakonec vyresil svuj problem ???

Diky <span class="t-green">

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

vyresil jsi to nejak s tim G624T, aby bezel i na Annex B? mam uplne stejny problem, diky moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Bohuzel nedopadl jsem nijak.... Nesehnal jsem ani radu, ani soft (firmware).... Modem jsem kopnul do kouta.....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den, minuli tyden jsem prodal D-Link DSL-G624T2/2+Wifi. V inzeratu na internetu jsem avizoval Annex B, Ale to byla chyba, protoze pouziva Annex A. Takže do nekolik dni musim ho dostat spatki a zas bude na prodej. foto a vice info najdete na www.restart.unas.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Koupím ten Annex-A, za kolik je.
mailto:davis.cz@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Koupím ten Annex-A, za kolik je??
mailto:davis.cz@seznam.cz

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.