kolísání Wifi

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahojte nemohl by mi nekdo poradit? mam wifinu a AP vzdaleny max 500m a viditelnost v pohodě akorát že přes den mi to vubec neběhá a vecer tak kolem 22h mam signál úplně skvělej. nevíte co s tím může to něco rušit?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mas to zaruseny

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já mám AP vzdálený neco přes 1 Kilometr a jede to pořád dobře. Může sněžit, fučet, bouřit a pořád to jede. :lol: :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

já na svůj ASP vidím z okna a internet je o něco rychlejší jak šnek a stahování přes dc když mám 512 tak jsem rád že jdu rychleji než modem prostě hnus

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja mam AP 3.5 Km daleko a jede to porad stejne.Občas se stane ze mi to padne treba 2x za den na 5 sekund ale jinak v poho.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Cherokee</legend>ahojte nemohl by mi nekdo poradit? mam wifinu a AP vzdaleny max 500m a viditelnost v pohodě akorát že přes den mi to vubec neběhá a vecer tak kolem 22h mam signál úplně skvělej. nevíte co s tím může to něco rušit?</fieldset>Nepíšeš ani rychlost připojení, ani agregaci a ani typ smlouvy (např.garantovanou rychlost). To se těžko dočkáš rady. Těch možností je mnoho, např. vysoká agregace (1:50), nebo sdílení s lidma co hodně stahují a nebo zaprasené PS spywarama a pod. Je toho moc - musel bys být konkrétnější.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>prdka</legend>já na svůj ASP vidím z okna a internet je o něco rychlejší jak šnek a stahování přes dc když mám 512 tak jsem rád že jdu rychleji než modem prostě hnus</fieldset>Co se DC týká - můžeš mít rychlost připojení jakou chceš, ale pokud ti člověk co sdílí neotevře pořádně upload (většina chytráků jej omezuje a prakticky tak popírají funkci DC) a nebo od něho stahuje více lidí najednou, tak ti to stejně nepojede ( je úspěch, když narazíš na někoho, od koho to jede 80 KB/s - od většiny budeš stahovat rychlostí v průměru 5-10 KB/s a budeš rád). :?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já nevim co si mám vybrat mám 512kb za 300 kč. s dph. ale už jsem u druhého poskytovatele teď to sice už tři až čtyři týdny de dobře což znamená 80%-130% pink v nejhorším případě 50ms. ,ale markýza např. nebo jiný televize mi stejně moc dat nepustěj stahuju tak 70kB-80KB nevim díky za rady.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Hmm... ja mam AP asi 350m ani ne :lol: ! A beztak mi to asi 5x spadne tak na minutu denne... Dela to v CoD ! jinak ping 23-60 a rychlsost mam 512 tak jak ma bejt 8) ... ale ty lagy me krute *serou* ! :evil:

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.