Rychlost.cz Fórum Ostatní AKO TO FUNGUJE?

AKO TO FUNGUJE?

AKO TO FUNGUJE?

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

moj provider mi tvrdil ze sa nemozem spoliehat na tento test rychlosti z tejto stranky, pretoze moze byt stranka zatazena a tak poskytovat skreslene info o rychlosi mojho pripojenia... JE TO PRAVDA??? alebo BLUD???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

v podstate sa to moze stat, ale ked porobis testy z 10-tich inych sluzieb {testov rychlosti} a vysledky ti vyjdu podobne, tak s najvacssou pravdepodobnostou je problem u providera.

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>~!@#$%^&amp;*()_+|</legend>moj provider mi tvrdil ze sa nemozem spoliehat na tento test rychlosti z tejto stranky, pretoze moze byt stranka zatazena a tak poskytovat skreslene info o rychlosi mojho pripojenia... JE TO PRAVDA??? alebo BLUD???</fieldset>

na test maj vliv predevsim dve veci

rychlost pripojeni navstevnika, pokud je vysoka test muze byt nepresnejsi, nez kdyz je nizka

a take na to ma vliv vzdalenost navstevnika od serveru, pocet skoku pri routovani a celkova odezva, test vsak pri nizsich rychlostech vyzaduje alespon 5 sekund testovani, dalo by se rict ze odezva do 200-400 ms test narusuje maximalne z 10 procent

 
od Nema.m
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Je pravda že když si uděláš 3 testy po sobě že je to pokaždý jiný,ale neřeším to.Udělám 3 testy po sobě,vemu průměr a je.Nevím jestli je to takle dobrý řešit ale dělám to tak.Jinak rozdíly tam moc velký nejsou.(Jak kdy) :shock:

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.