Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... PŘIPOJENÍ OSTRAVA-ZÁBŘEH

PŘIPOJENÍ OSTRAVA-ZÁBŘEH

PŘIPOJENÍ OSTRAVA-ZÁBŘEH

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Hele lidi, jaké byste mi doporučili připojení (na internet) na území Ostravy-Zábřehu? Chtěl bych něco cenově dostupného s downloadem aspoň 512Kbps. Měl sem už dial-up, ADSL, sdílenou WI-FI :?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

neni to sice tak 100procentni, ale cenove zajimave .. za 300 kc rychlost 4mbs u www.salamouna.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tady je jedno AP z Hrabůvky. Najdeš na webu i odkazy na weby APček v Zábřehu. Pokud ne, kontaktuj JarkaLuki http://ap-jarekluky.wz.cz/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zkus www.ovfree.net

<fieldset><legend>NONAME_BOY</legend>Hele lidi, jaké byste mi doporučili připojení (na internet) na území Ostravy-Zábřehu? Chtěl bych něco cenově dostupného s downloadem aspoň 512Kbps. Měl sem už dial-up, ADSL, sdílenou WI-FI :?</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.apsobol.com maji bod primo v zabrehu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Peter</legend>neni to sice tak 100procentni, ale cenove zajimave .. za 300 kc rychlost 4mbs u www.salamouna.cz</fieldset>

salamouna rozhodne nedoporucuji. Sam jsem pres ne pripojen. Nekdy to svisti, ale casto se stava, ze se nikam nedostanu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pres www.salamouna.cz jsem byl pripojen par mesicu a byl jsem velmi nespokojen (znacne nestabilni). Stavalo se mi, ze jsem mel problem odeslat email!!! Jejich technik mi sdelil, ze sit je v poradku a ze chyba je na me strane.Jedine co je pozitivni je cena, ale za ty nervy a cas to nestoji. Momentalne mam Karneval za 555 mesicne, solidni rychlost (3072/256 kbps) a pokud neni problem datovy limit 20 GB/mesic (stahovana + prijata data), tak vrele doporucuji.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

koukni na www.gremnet.net a když tak napiš na ping93@seznam.cz.pošli přesnou adresu a telefon,přijedu ,změříme signál a připojím ,není problém

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.