Rychlost.cz Fórum Síťový software neobvykle vysoký upload

neobvykle vysoký upload

neobvykle vysoký upload

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ze serveru mi neustále proudí data na adresu bus.isp.contactel.cz. A to jen tehdy mám-li povolen WinRoute. Data se odesílají i tehdy, pokud je celá LAN vypnutá..běží jen server. Hledal jsem všelijakou havěť (NOD32, ad-aware, spyboot, spyware doctor,..)-výsledek beze změny. Žádný peer prográmek tam neběží. Čili to pak za měsíc vypadá takto download/upload = 5GB/15GB. Pěkné že? Nevíte někdo co s tím? Pište plíz na thowt@centrum.cz Dík.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Regni se na tomdle foru http://www.viry.cz/forum/ a vstup do sekce Hi Jack This logy a tam ti 100% poradi, mas nejspis v PC nejaky spyware nebo malware

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dej si tam firewall a zablokuj to.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Ze serveru mi neustále proudí data na adresu bus.isp.contactel.cz. A to jen tehdy mám-li povolen WinRoute. Data se odesílají i tehdy, pokud je celá LAN vypnutá..běží jen server. Hledal jsem všelijakou havěť (NOD32, ad-aware, spyboot, spyware doctor,..)-výsledek beze změny. Žádný peer prográmek tam neběží. Čili to pak za měsíc vypadá takto download/upload = 5GB/15GB. Pěkné že? Nevíte někdo co s tím? Pište plíz na thowt@centrum.cz Dík.</fieldset>

A co špatné nastavení WinRoute?

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.