Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Slibované navýšení rychlostí

Slibované navýšení rychlostí

Slibované navýšení rychlostí

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od mynames
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

pánové navysila se nekomu z Vas rychlost jak slibuje Nextra(GTS) z puvodnich 1Mbit na 3Mbit? ja konkretne mam OFFICE 1M momentalne. jen tak ze zajimavosti kolik vytahnete z obdobne linky ja max 880kbit vic ani prd.. ale jede to tak porad :-)

 
od mynames
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

že by se to hybalo...?? dnes se mi zmenila IP adresa :-))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Buď rád, já mám 4M a dosahuju jen tvých 900Kb. To je hnus a NEXTRA mi neodpovídá. Asi zavřeli krám co je koupila GTS Novera. A vůbec co je ještě únosné, kolik procent z nominální rychlosti se dá akceptovat a co už je zlodějina? Myslím, že mých 22% je POŘÁDNÁ ZLODĚJINA! Nextro, Telenore, GTS jděte se vycpat!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nic proti Nextre, ale tve zkusenosti jsou naprosto normalni. Ja mel jednou pred davnymi casy 512kbit a nextra mi poslala dopis, ze jsem presah limit a ze na me bude fup. Ale ani slovo o tom na jak dlouho, kdy to zrusej atd. Od te chvile se realna rychlost pohybovala od 0kbit - 10kbit (ne KByte ale kbit) -nekecám!!! Trvalo to 3 mesice!!! Nez byla vypovezena smlouva! Na reklamace kaslali, nikdo neodpovidal, nikdo se semnou nebavil, proste nic.

Takze Nextru uz nikdy vice!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

- - Tato reakce byla z důvodu nevhodného obsahu zmoderována. - -

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.