ADSL proti modemu...

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj.

Jaký je rozdíl a výhody či nevýhody(viz. předmět)? Je to sice rozdíl srovnávat tohle, ale dostal sem nabídku neboť wifi u mě udělat nejde tak telecom nabízí za 475Kč/měs., že dá 512/128, 1GB za měsíc a když dosáznu této hranice dřívě tak se mi sníží rychlost na 64/64...A asi potom může pořád být na internetu a klidně i něco stáhnout ale s menší rychlostí...

Jaká je taková rychlost tohoto připojení při stahování v kB???

Nebo jít do té varianty za 715Kč(2048/256,atd.)?Chápu že se dělím o tuhle rychost s dalšími 50 či 20 lidmi(pokud te agregaci rozumim..?)...

Díky za odpověď

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

stahování 128 Kbps :8 = 16KB/sec čili nic moc,spíše mizerie ,limit dat 1 GB je hodně málo ,jediné co je hodně je cena,protože k tomu ještě musíš mít minimálně telefonní přípojku Standart .Ale Telecom je svým "lidumilným" přístupem k zákazníkům proslaven,takže kdo může ,tak utíká.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám ten I-E impuls asi od konce listopadu (v té době to bylo 128/64) a nikdy jsem nešel pod 100/56 (asi jsem v naši vesnici jediný kdo si to pořídil :lol: ) teď (07.02) mi to zadarmo (na požádání ) zdvihli na těch nových 512/128 a jede to cca 400/96 no pravda platím telefon standard + IE impuls, ale podle mých zkušeností se to s různými poloprofesionálními WiFi kde se holedbají, právě tím, že nemají žádná omezení (a pak všichni koukají, že rychlost mají nižší než na DialUp modemu, neboť pár dobráků si spustí různé P2P programy s klidem na 10 kanálech a vyžerou skoro celé pásmo), pak omezení dané právě FUP je to nejlepší co ochrání normálního usera. No a ty stahovači ať si koupí pořádné pásmo a neničí život ostatním. Uznávám, že agregace 1:50 může být problém ve velkých městech kde se ten kanál rychleji naplní, ale my vesničani máme v tomto trochu výhodu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Míra</legend>Mám ten I-E impuls asi od konce listopadu (v té době to bylo 128/64) a nikdy jsem nešel pod 100/56 (asi jsem v naši vesnici jediný kdo si to pořídil :lol: ) teď (07.02) mi to zadarmo (na požádání ) zdvihli na těch nových 512/128 a jede to cca 400/96 no pravda platím telefon standard + IE impuls, ale podle mých zkušeností se to s různými poloprofesionálními WiFi kde se holedbají, právě tím, že nemají žádná omezení (a pak všichni koukají, že rychlost mají nižší než na DialUp modemu, neboť pár dobráků si spustí různé P2P programy s klidem na 10 kanálech a vyžerou skoro celé pásmo), pak omezení dané právě FUP je to nejlepší co ochrání normálního usera. No a ty stahovači ať si koupí pořádné pásmo a neničí život ostatním. Uznávám, že agregace 1:50 může být problém ve velkých městech kde se ten kanál rychleji naplní, ale my vesničani máme v tomto trochu výhodu.</fieldset>

I ve velkých městech je to s agregací OK - mám 1024/256 a jede to 800(850)/200(220)kbps mimo špičku - ve špičce kolem 750/190. Je pravda, že FUP je jedinná věc, která vám ubrání rychlost připojení, pokud je linka agregovaná - jenže, kdo si může dovolit neagregovanou linku?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

já mám obědnané u 2mb a asi na zkoušku(aby mě nalákali)mi zapli ten4mb .z počátku mi to jelo super,fak jsem čuměl,paráda.ale teď mě asi stopnul FUP a za 700,- mi to frčí do 15kb a ven30kbza ty prachy se jim na to brzy vys... :cry: :x :x

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.