Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Šimonovice (Liberec)

Šimonovice (Liberec)

od rahulcz
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Zdravím, chtěl bych se sváma poradit ohledně nějakého kvalitníhé poskytovatele internetu.

Bydlim v Šimonovicích což je hned vedle Liberce a právě, že to tady je taková novější lokalita to znamená, že moc na výběr tady nemám...

Každopádně teď momentálně jsem upsanej u Lbnetu, ale vůbec snima nejsem spokojenej, protože všechno zpomaluj a to už opravdu nemá cenu, jelikož se akorát vymlouvaj, že támhle máme starej router a nebo, že támhle je strom, kterej ruší signál a tak podobně, ale to je jedno.

Chtěl bych od vás poradit jakého poskytovatele bych si podle vás měl tady vybrat?

Úplně nejštastnější bych byl, kdyby tady bylo UPC, ale bohužel ty zde ještě nemají signál, takže nic no a nakonec přemýšlim, zda by mělo cenu přijít k O2, jelikož známý říkají, že jsou snima spokojeni tak nevim nevim..

Jsem spíše takovej ten náročnější uživatel, kterej by jak rychlej download tak i upload a abych každej den neřešil, že mi to zpomalujou...

Děkuju všem za rady.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

O upc ani neuvažuj, tu tam nikdy nebudete mít ;) je to díra. Jediná možnost je opravdu VDSL, pokud teda máte doma zavedenou pevnou linku, jinak taky smůla. A i tak by VDSL nemusela byt výhra.

 
od kure05
příspěvků: 50
IP: (zobrazit)

Mohu Vám nabídnout připojení, od naší společnosti a-net Liberec. V Šimonovicích máme vysílač na RD, hned pod Baltomem a dále několik dalších v okolí. Všechny vysílače v této lokalitě, podstoupily v nedávné době kompletní rekonstrukci a jsou nyní připojeny duálními spoji na AP, umístěné na základní škole v Dlouhém Mostě a na tento vysílač je přivedena konektivita rychlým 10GHz spojem. Tyto kombinace zaručují rychlé připojení bez výpadků.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: 776636666 nebo pomocí emailu: info@anetliberec.cz případně se můžete zastavit osobně na naší pobočce v Liberci, na adrese Hodkovická 109

S pozdravem Jan Drábek
technik a-net Liberec

 
od nikola-rafaj-gmail-com
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

LB net byl víceméně nepoužitelný častými výpadky, po přechod pod Telefonicu mizerný servic. Nyní cca půl roku na anet a nějak to jede, výpadky minimální.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

kure: Vsiml jsem si, ze na hlavni strance pisete instalace 2000kč a po rzokliknuti pausalu píšete 1000kč ;)

 
od kure05
příspěvků: 50
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Tyto informace již nějakou tu dobu nejsou aktuální. Zanedlouho budou spuštěny nové, aktualizované stránky, kde bude mnoho informací. V tuto chvíli provádíme instalaci pomocí 5GHz antény za 1000Kč a v místech kde je v objektu společná anténa, tak je instalace zdarma.

 
od vanikcz
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Rahulcz:12.11.2013 21:52Zdravím, chtěl bych se sváma poradit ohledně nějakého kvalitníhé poskytovatele internetu.

Bydlim v Šimonovicích což je hned vedle Liberce a právě, že to tady je taková novější lokalita to znamená, že moc na výběr tady nemám...

Každopádně teď momentálně jsem upsanej u Lbnetu, ale vůbec snima nejsem spokojenej, protože všechno zpomaluj a to už opravdu nemá cenu, jelikož se akorát vymlouvaj, že támhle máme starej router a nebo, že támhle je strom, kterej ruší signál a tak podobně, ale to je jedno.

Chtěl bych od vás poradit jakého poskytovatele bych si podle vás měl tady vybrat?

Úplně nejštastnější bych byl, kdyby tady bylo UPC, ale bohužel ty zde ještě nemají signál, takže nic no a nakonec přemýšlim, zda by mělo cenu přijít k O2, jelikož známý říkají, že jsou snima spokojeni tak nevim nevim..

Jsem spíše takovej ten náročnější uživatel, kterej by jak rychlej download tak i upload a abych každej den neřešil, že mi to zpomalujou...

Děkuju všem za rady.

Nevidíte náhodou na bývalý hotel Hubertus?

http://www.mapy.cz/#!x=15.021077&y=50.715622&z=14&d=user_15.021077%2C50.715622%2Culice%20Ke%20Hlubok%C3%A9%2C%20Liberec%2C%20okres%20Liberec~_1&t=s

Máme tam slušnou konektivitu, ale Šimonovice bohužel nejsou pokryté celé.

 
od tonylib
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 0

Já mám skoro 2 roky internet od www.artemis-liberec.cz a zatím nad míru spokojenost, bydlím v Pavlovicích, tak nevim jak jsou na tom s pokrytím v Šimonovicíh. Zkuste jim zavolat, třeba budou mít pokrytí i u vás. Každopádně hodně zdaru s výběrem!