Rychlost.cz Fórum Ostatní 50 kb/s upload na hry?

50 kb/s upload na hry?

50 kb/s upload na hry?

Ostatní
od newstory
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Zdravím, snažím se zjistit proč mám velkou odezvu hlavně ve hře jako World of tanks. Reakce je asi po sekundě potom co jsem něco zmáčknul, pohnul s myší... Mám starší počítač a jsou s ním již docela problémy (občas spadne, problémy s audiem, novější hry neutáhne...), starý LCD monitor za tak již dnes nový 1000.- a hlavně děsivý upload 50kb/s. Proč to se píšu? Chci se totiž zeptat jestli netušíte čím tato odezva může být způsobena. Nebo jestli to působí všechno dohromady a pak to reaguje tak pomalu?

 
od adam
moderátor

Newstory:08.07.2013 21:53Zdravím, snažím se zjistit proč mám velkou odezvu hlavně ve hře jako World of tanks. Reakce je asi po sekundě potom co jsem něco zmáčknul, pohnul s myší... Mám starší počítač a jsou s ním již docela problémy (občas spadne, problémy s audiem, novější hry neutáhne...), starý LCD monitor za tak již dnes nový 1000.- a hlavně děsivý upload 50kb/s. Proč to se píšu? Chci se totiž zeptat jestli netušíte čím tato odezva může být způsobena. Nebo jestli to působí všechno dohromady a pak to reaguje tak pomalu?

Tak odezvu a rychlost pripojeni mate tady na rychlost.cz dobrou, 30ms je pekne. Spise to muze byt tim starsim pocitacem, otazka je co si pod tim "starsi pocitac" predstavit.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

On může být problém i v samotných herních serverech, konkrétně o WOT se v souvislosti s lagy diskutuje dost. Pokud by byla chuť se v tom hlouběji vrtat,doporučuji tracert na "problémové" servery..

 
od newstory
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

No to znám kolikrát hraju 70ping a pokud někdo třeba jen na pár sekund sežere část netu, odezva se zvýší klidně i na 2-3 vteřiny (hrůza) a přitom ping se obvykle nezmění, jen někdy a spíše když žere net alespoň přes 3 vteřiny. Tím jsem chtěl říci jestli je to opravdu tak jisté, že pokud mám ping kolem 30 tak špatnou odezvu mít nemůžu? Jinak viděl jsem videa od Let´s playerů kteří mají okamžitou odezvu a proto nehledám chybu u serverů. S tím stařím pc to znamená, že je starý tak 3roky a když jedu na min detaily ve WOT. (procesor dost zbržďuje grafiku) tak mám kolem 25fps a jak dojde na střílení, akci či město ve větším, tak kolem 15-5 fps.