Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Nanostation 5 Loco

Nanostation 5 Loco

Nanostation 5 Loco

Síťový hardware
od tomino1975
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Proč mi na anténě nanostation 5 loco stití žlutě lan? vždy svítila zeleně, internet funguje jak má, a na routru d-link 615 vždy po dvouch hodkách zežloutne internet, ale stále funguje..

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

tomino1975:28.06.2013 09:28Proč mi na anténě nanostation 5 loco stití žlutě lan? vždy svítila zeleně, internet funguje jak má, a na routru d-link 615 vždy po dvouch hodkách zežloutne internet, ale stále funguje..

Zežloutně dlink nebo Nano? Trochu si protiřečíš. Na Nano svítí LAN vždy jen zeleně, nebo vůbec :)

Pokud Dlink, mrkni do manuálu.

internet brno a okolí
 
od pata
příspěvků: 56
IP: (zobrazit)

tomino1975:28.06.2013 09:28Proč mi na anténě nanostation 5 loco stití žlutě lan? vždy svítila zeleně, internet funguje jak má, a na routru d-link 615 vždy po dvouch hodkách zežloutne internet, ale stále funguje..

:)) jednou zežloutneme všeci...až nás "koupěj" ťamani....že by to bylo tím, že to ťamani vyráběj? .)

 
od tomino1975
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

svestka:28.06.2013 14:17Zežloutně dlink nebo Nano? Trochu si protiřečíš. Na Nano svítí LAN vždy jen zeleně, nebo vůbec :)

Pokud Dlink, mrkni do manuálu.

Omluva, nano svítí zeleně proti sluníčku to bylo špatné vidění. Zežlotne d-link 615, i když je uplně nový v manualu o tom není ani slovo ani na přiloženém cd, ale internet jde stále, i když na routeru to svítí žlutě..

 
od tomino1975
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

pata:29.06.2013 22:16:)) jednou zežloutneme všeci...až nás "koupěj" ťamani....že by to bylo tím, že to ťamani vyráběj? .)

:) na tom něco bude :)