Rychlost.cz Fórum Ostatní Nejde odeslat pošta

Nejde odeslat pošta

Nejde odeslat pošta

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím!Potřeboval bych poradit s nemožnosti odesílat poštu v Microsoft Outloku.Problém se objevil po změně připojení s pevné linky na kabelovku.Dle instrukcí jsem přepsal server SMTP na :relay.iol.cz, ale po odeslání zprávy to hlásí:554 <*>: Relay access denied.

Předem díky!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Na kabelovce ti server IOL těžko půjde. Musíš zadat SMTP server providera. (teda pokud ta kabelovka není připojená přes IOL - o čemž pochybuju)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

[/quote]

Musíš nastavit SMTP svého providera. smtp.xxxxxx.cz například smtp.iol.cz nabo nekteří mají mail.xxxxxx.cz například mail.kve.cz . mě to funguje bez problémů. :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mne uz take pekne dlouhou dobu nejde odesilat posta v Outloku. A to mi ta baba na kabelovce rikala, ze jsem prej jedinny komu to nejde. Muzu tam psat maily, muzu tam volat a nikdo mi to nebere. Co to je krucinál za zakaznickou podporu? Netik jede hezky, ale ti lidi tam, jak maj odpovedet nebo neco, PROSTe HRUZA

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dík za Vaše rady, ale žádná nefunguje.S kolegou co je napíchnutý na stejnou kabelovku jsme prošli všechna nastavení v Outloku-mám je stejné jako on.On funguje,já ne.V hlášce je že se spojil se servrem pro odchozí poštu ale není odezva.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám připojení přes kabel ( NETBOX ). Do teď mně nafungovalo odesílání pošty ani v Outlooku ani ve Firefoxu. Mám e-mail Volny, takže jsem automaticky nastavoval smtp.volny.cz. Po přečtení Vašich příspěvků jsem změnil nastavení na smtp.netbox.cz a najednou vše funguje. Díky za rady. :D

 
od Arnošt
příspěvků: 19
IP: (zobrazit)

Tak si stahni nejaký smtp server sám, stačí nastavit DNS a spamer hadra.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.