Rychlost.cz Fórum Ostatní Prosim pomoc - pomaly download ADSL

Prosim pomoc - pomaly download ADSL

Prosim pomoc - pomaly download ADSL

Ostatní
od forncz
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahoj, mam prosbu. Mam ADSL pripojeni 8MBit. Do patku minuleho tydne mi vsechno behalo bez nejmensich problemu. Od patku mam rychlost download 70-80kbps, upload je ale vcelku normalni, asi 400kbps.

Uz jsem absolvoval asi tri telefonaty na technickou podporu, radili mi, zapnout modem bez splitteru primo, vypnout zapnout vymenit modem,... Na technicke podpore, na telefonu jsem sedel celkem uz snad pul hodiny, vzdycky je slyset na druhe strane jak tukaji do klavesnice, rikaji hm hm.

Nakonec mi tvrdi, ze jsou si jisti, ze ke mne do modemu mi tece garantovana rychlost a ze problem tedy musi byt u mne.

Mam desktop, pripojeny kabelem, notebook na wifi / pomaly download je u obou pocitacu.

Zkousel jsem jeden zapnout, druhy vypnout, zkouset samostatne a jeden druhy nezpomaluje, tj. i kdybych mel nejake napadeni kompu nejakym trojskym konem nebo virem, tak tezko zaroven na obou. Pravidelne kontroluju pocitac, mam MS security, zadne jine problemy jsem nezaznamenal.

Muzete mi, prosim, nekdo poradit? Zacinam byt uz tak trochu zoufaly a nevim co bych mel dal zkouset. Merim na adsl.cz nebo lupa.cz.

 
od kadlcika
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

jsi daleko od ustředny

 
od kadlcika
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

měř na rychlost.cz

 
od lada8791
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

težko se za týden odstěhoval dál od ústředny, nebo ústředna od něj, no ne? :-))

-zkus resetovat modem do továrního nastavení (většinou malé tlačítko na zadní straně modemu)

-řešil jsem něco podobného u upc, problém je určitě na jejich straně! u mě to byl špatně zaregistrovaný modem v jejich síti! měli jsme doma 2 techniky, takový ty "chytrý" pány co furt tvrdili to samý do kola a trvalo to nakonec dva dny a proběhla i výměna modemu - NIC - nakonec jsme to vyřešili s příjemnou slečnou po telefonu v klientském centru. Oba páni technici totiž zadali špatné číslo modemu do systému.

-přeji hodně štěstí

 
od blurcak
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

No ja ted treba zjistil ze me kolabuje upload, ale neni to na lince ale na integrovane sitovce pod W7

 
od nufa33
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Ahoj , mám podobný problém . Mám comtrend vr-3026e připojení 25Mb/s a down cca 3Mb/s UP 2Mb jde mi o to , že při stahování mi vykazuje jiné hodnoty ted se to pohybuje cca 140-320Kbp/s do ted to fungovalo normálně . Zajímavé je že v ranních hodinách to šlape na plno a večer katastrofa . upozornšji že mám zaplacen premium učet. Zadnej Free , tam by to bylo pochopitelné že down se pohybuje v Kb . Bylo mi řečeno že problém bude u poskytovatele ISP ale zase na druhou stránku při Speed testu mi test ukazuje hodnotu down. cca 21Mb/s . Tak nevím už jsem zoufalej .

 
od nufa33
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Klamou zákazníky . ISP jsou v pohodě . SR,HS,CZS Mají přetížené servery a nepřiznají to! a nepomůže ani to že máte premium učty .Hanba