Rychlost.cz Fórum Síťový hardware TP-Link TL-WN722N problem s vytvorenim vysílání

TP-Link TL-WN722N problem s vytvorenim vysílání

TP-Link TL-WN722N problem s vytvorenim vysílání

Síťový hardware
od bracha
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravim pánové, jsem tady nový tj bez zkušeností. Mám problém prosím Vásjak nastavit WIFI USB TL-WN722N tak aby vysílal signal wifi??

Ještě abych upřesnil doma mám optiku ta je přes router svedená do PC a v PC mám pichlej tenhle USB adapter a z něj bych chtěl připojit přes WiFi Notebook a telefon. V utilitě je založka Radio ON a pres dalsí okno což je SoftAP vše vypíšu tak abych vytvořil bod ale při odkliknutí mi to furt vyhazuje hlasku a nějakým ICS.

Díky za rady.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Brácha:26.09.2012 09:05Zdravim pánové, jsem tady nový tj bez zkušeností. Mám problém prosím Vásjak nastavit WIFI USB TL-WN722N tak aby vysílal signal wifi??

Ještě abych upřesnil doma mám optiku ta je přes router svedená do PC a v PC mám pichlej tenhle USB adapter a z něj bych chtěl připojit přes WiFi Notebook a telefon. V utilitě je založka Radio ON a pres dalsí okno což je SoftAP vše vypíšu tak abych vytvořil bod ale při odkliknutí mi to furt vyhazuje hlasku a nějakým ICS.

Díky za rady.


co mas za windows?

jinak, toto je nejhorsi reseni, nejlepsi je koupit router-budes muset mit pusteny pc a za rok se ti pekne prodrazi elektrina ;) nejlevnejsi nove routery stoji ani ne 400, bazarove se daj sehnat za 200.

 
od bracha
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

mam Win 7. Ja si to myslel ze me blbe poradili....

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Brácha:26.09.2012 11:02mam Win 7. Ja si to myslel ze me blbe poradili....

bez jim to vratit, ze jsi chtel neco pro sireni signalu a ne prijem.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

A nezávislého na zapnutém pc,dodávám.Mohli by totiž namítnout že tohle přece vysílá taky,a měli by pravdu..