Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Čelákovice (Praha-východ) - poraďte spolehlivého poskytovatele

Čelákovice (Praha-východ) - poraďte spolehlivého poskytovatele

Čelákovice (Praha-východ) - poraďte spolehlivého poskytovatele

Doporučení připojeni v .......
od ladak
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravím, prosím o radu, Vaše zkušenosti. Hledám spolehlivý a rychlý internet v Čelákovicích, ne wifi (měl jsem Czelanet a když pršelo nebo sněžilo, internet nešel, podpora nulová) a žádné arogantní molochy typu UPC, T-mobile apod. Moc díky za dobrou radu a doporučení na skutečné profesionály, pokud ještě něco takového existuje.

 
od tencl
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Co se týká czely, tak jednak v Čelákovicích kvapem ubývá problémových míst díky pokládkám optických vláken, druhak czela nyní má optické vlákno bez přerušení do Prahy a třeťak od loni existuje Podpora sítě (trvalá pomoc členům při problémech na síti). Nevím lokalitu, těžko poradit, ono se to dost mění, zrovna včera jsem položil 300m nové trasy, kde to byla dlouho bída.

UPC ale není špatné, když ne czela, tak UPC je dle mne druhá nejlepší volba. V Čelákovicích funguje i přes BMB-Green/Blažek, záleží na lokalitě. Dnes mají třeba kus sídliště V Prokopě lepší, BMB je v novém domě na náměstí. Už mají také vlákno do města - poptejte se tam.