Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Test nebyl ověřen

Test nebyl ověřen

Test nebyl ověřen

O rychlost.cz
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

Ahoj admine :)

Máš tu chybku. Poslední dobou, několik týdnů, mi výsledek pořád vypisuje:

"Test: nebyl ověřen: na žádost návštěvníka nebo nemožnost ověření testu"

A tím pádem se mi přestal zapisovat do statistik. Vadí mi to, mám rád grafy. Prosím o nápravu.

Děkuji :)

 
od adam
moderátor

jan-knot:11.07.2012 19:22Ahoj admine :)

Máš tu chybku. Poslední dobou, několik týdnů, mi výsledek pořád vypisuje:

"Test: nebyl ověřen: na žádost návštěvníka nebo nemožnost ověření testu"

A tím pádem se mi přestal zapisovat do statistik. Vadí mi to, mám rád grafy. Prosím o nápravu.

Děkuji :)

To bude asi tim, že test nebyl ověřen. Za regulérní test je považován test provedený pod flashovou verzi, stará verze se neuzná. Stejně tak i za specifické podezřelé situace se takto označí i test z flashe.

Pokud používáš například flashblock musíš pro rychlost.cz dát vyjímku.

 
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

Adam:20.07.2012 20:28To bude asi tim, že test nebyl ověřen. Za regulérní test je považován test provedený pod flashovou verzi, stará verze se neuzná. Stejně tak i za specifické podezřelé situace se takto označí i test z flashe.

Pokud používáš například flashblock musíš pro rychlost.cz dát vyjímku.

Ano, používám Adblock plus. Jenže přesně tohle mě před pár týdny také napadlo a testovat jsem zkoušel také s vypnutým pro rychlost.cz. A stejná chyba. Teprve pak jsem psal sem stížnost. Ale nyní jsem to znovu vyzkoušel podle Tvé rady a test se ověřil v pořádku. To bude má chyba, že jsem hledání chyby nedotáhl do konce. Zapomněl jsem na cache a cockies a nezkoušel jsem to znovu po restartu. Ale už vyřešeno :)

Dík za odpověď

 
od mara-jmeno-jiz-obsazeno
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

jan-knot:30.07.2012 13:29Ano, používám Adblock plus. Jenže přesně tohle mě před pár týdny také napadlo a testovat jsem zkoušel také s vypnutým pro rychlost.cz. A stejná chyba. Teprve pak jsem psal sem stížnost. Ale nyní jsem to znovu vyzkoušel podle Tvé rady a test se ověřil v pořádku. To bude má chyba, že jsem hledání chyby nedotáhl do konce. Zapomněl jsem na cache a cockies a nezkoušel jsem to znovu po restartu. Ale už vyřešeno :)

Dík za odpověď

NEOVĚŘENO MI TO PÍŠE UŽ LETA I PO REGISTRACI A FLASH JE TEDA CO, MÁM CHROME A WIN7 A ANI DŘÍV POD xp NA eXXPLORERU MI TO NEDĚLALO JINAK, POŘÁD NEOVĚŘENO, TAKŽE NORMÁLNÉ UŽIVATEL MÁ ASI SMŮLU

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

mara-jmeno-jiz-obsazeno:11.08.2012 15:16NEOVĚŘENO MI TO PÍŠE UŽ LETA I PO REGISTRACI A FLASH JE TEDA CO, MÁM CHROME A WIN7 A ANI DŘÍV POD xp NA eXXPLORERU MI TO NEDĚLALO JINAK, POŘÁD NEOVĚŘENO, TAKŽE NORMÁLNÉ UŽIVATEL MÁ ASI SMŮLU

s tak extreme pomalým připojenim se ani nedivim :)

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od jan-knot
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

psp822:11.08.2012 19:12s tak extreme pomalým připojenim se ani nedivim :)

Nesouhlasím. Rychlost "mara-jmeno-jiz-obsazeno" má dostatečnou. To s tím nemá nic společného. Já dřív míval výsledky měření i s menší rychlostí a ověřovaly se normálně. Problém musí hledat jinde.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

jan-knot:13.08.2012 22:02Nesouhlasím. Rychlost "mara-jmeno-jiz-obsazeno" má dostatečnou. To s tím nemá nic společného. Já dřív míval výsledky měření i s menší rychlostí a ověřovaly se normálně. Problém musí hledat jinde.

taky nesouhlasim i na mim 3g netu na mobilu naměřim víc s menší odezvou

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Mně se tady to samé stávalo taky ještě na "starém" Sitelu. Stabilita ani rychlost připojení neměla absolutně žádný vliv,přes Sitel vždy bez výjimky "neověřeno". Pravděpodobně bude i tady problém v kombinaci ISP a měřáku,může to být věc toho i toho..