Rychlost.cz Fórum Ostatní BitTorent- problém

BitTorent- problém

BitTorent- problém

Ostatní
od hurykyper
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Dobrý den , mám problém z BitTorentom - nechce mi seedovat/odosielať naspäť neviem preco ide mi len 0.01 kb/s čo nič neni v podstate - ked stiahnem hoci čo napr. hru a zabera to 4gb tak po stiahnuti zvyknem čakať aby poslalo naspäť ale mne to ne seeduje . Ale ostatních čo poznám a majú BitTorent tak ím to seeduje ale mne nie no chcem vediet že čo je za problem , čo mám urobyť aby šiel ,ak dakto vie že čo je za problém tak nech mi napiše - Díki

PS: sory za chiby rýchlo som písal ,- a neviem že či som to spravne napísal sem na rychlost.cz ale som napísal do googla ze mam problem atd..a hned čo som otvoril bola stranka rychlost.cz tak ja sem pridem o 1. týžden snáť dakto odpíše.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Obvykle byva problem, ze nejses aktiv (nemas verejnou IP/ci pridelene porty). Napis co mas za providera, porpipade jestli si jses jisty ze mas verejnou IP.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Jestli je nebo neni aktiv nema s timhle nic spolecne. Spis bych se podival jestli je vubec komu co odesilat. Protoze stahovani funguje, nebude s pripojenim problem. Ja tipuju verejny tracker, kde uz neni moc komu odesilat. Nebo pokud ses na private trackeru zkusil bych nejakou horkou novinku kde je jeste hodne leecheru. Torrent, ktery seeduje 500 lidi a stahujou dva tam toho opravdu moc neodesles. Kdyz tak na utorrent foru najdes hromadu napadu jak funkcnost overit ale videl bych to spis na konkretni torrent.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Tomasek1234:26.04.2012 13:45Jestli je nebo neni aktiv nema s timhle nic spolecne. Spis bych se podival jestli je vubec komu co odesilat. Protoze stahovani funguje, nebude s pripojenim problem. Ja tipuju verejny tracker, kde uz neni moc komu odesilat. Nebo pokud ses na private trackeru zkusil bych nejakou horkou novinku kde je jeste hodne leecheru. Torrent, ktery seeduje 500 lidi a stahujou dva tam toho opravdu moc neodesles. Kdyz tak na utorrent foru najdes hromadu napadu jak funkcnost overit ale videl bych to spis na konkretni torrent.

Ja mam naopak zkusenosti jeste z dob kdy jsem byl pasiv a to ze jsem mohl sdilet do nekonecna a nenasdilel jsem ani na ratio 1 a stahoval jsem veci ktere stahovalo vic lidi jak sdilelo.

 
od hurykyper
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Diki moc - uz viem čo som mal za problem noo naozaj nemam verejnu ip ale skušal som stahnout jedno video a seedovalo po 120 kb/s co je uz lepšie ako nič . Som zaregistrovani na BitTorent a brat mi hovoril ze mam aj seedovat lebo mi zrušia účet :D ale chcel by som viac seedovat ako stahovat uz mám 8 gb stiahnuté za 2,3 dni a som zaregistrovani uz 4. den chcel by som vediť že či sa prijamo neda dajako na stranke BitTorent seedovat napr. film alebo hru čo mam proste čo chcem - či to tak je že počas stahovania sa dá len seedovat?

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Najdi si privatni tracker s registraci, budto zahranicni nebo nejaky u nas. Staci to hodit do googlu a hned najdes.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

warman:26.04.2012 15:22Ja mam naopak zkusenosti jeste z dob kdy jsem byl pasiv a to ze jsem mohl sdilet do nekonecna a nenasdilel jsem ani na ratio 1 a stahoval jsem veci ktere stahovalo vic lidi jak sdilelo.

Nene, jako pasiv mas jen mensi sanci se spojit s vice peerama (s pasivama jako ses ty) ale pokud je na torrentu dalsich 100 aktivu seeduje ti klient uplne normalne a prilis to oproti aktivovi nepoznas. Takze i jako pasiv s DSLkem bez problemu udelas 2+ ratio. Jen to tam musis dele nechat. Samozrejme zalezi na trackeru, ono pustit torrent s 500 peerama nebo 10 peerama je sakra rozdil. Tam ta nepripojitelnost uz bude mit vetsi vliv.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:02.05.2012 21:49Nene, jako pasiv mas jen mensi sanci se spojit s vice peerama (s pasivama jako ses ty) ale pokud je na torrentu dalsich 100 aktivu seeduje ti klient uplne normalne a prilis to oproti aktivovi nepoznas. Takze i jako pasiv s DSLkem bez problemu udelas 2+ ratio. Jen to tam musis dele nechat. Samozrejme zalezi na trackeru, ono pustit torrent s 500 peerama nebo 10 peerama je sakra rozdil. Tam ta nepripojitelnost uz bude mit vetsi vliv.

Ja vim co je aktiv a pasiv. Ja mluvim z vlastni zkusenosti, ze s passivem opravdu strasne malo seedujes a 2+ ratio s pustenym pc 8 hodin denne nemas sanci :) Ja byl rad za ratio 0,5. Kdyz to spocitame tak zhruba 10% lidi je aktivu, tak ti bude v idealnich podminkach naseedovat 10x dele nez kdybys byl aktiv :)