Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Axesstel MV110H nelze nainstalovat win7

Axesstel MV110H nelze nainstalovat win7

Axesstel MV110H nelze nainstalovat win7

Síťový hardware
od euro15
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Začal jsem tak že jsem si přečet návod a pak poněm postupoval .. tedy zasekl jsem se hned u 3 kroku kdy máte zapojit internet se stlačením tlačitkem on/off a naskočí vám dysplej .... jenže tenhle internet byl instalovan už na dvou počítačích a jakmile zapojim internet , internet se zapne a pak v tento počítač se mi nezobrazí žádnýz disk a ani se to nezobrazilo jako cd-rom ... tak vás prosím jak se mam dostat do té složky kde se má nainstalovat ovladač na internet?

EURO
 
od edison01
příspěvků: 38
IP: (zobrazit)

http://www.cdma.cz/diskuze/149931-software-pro-axesstel-mv110h-na-windows-7

Mrkni sem třeba ti to pomůže.

 
od erkor
příspěvků: 95
IP: (zobrazit)

Nedavno jsem instaloval tento modem od Ufona na Win 7, na jejich webu jsem stahnul ovladace a byl tam i strucny navod.

EURO15:16.01.2012 16:24Začal jsem tak že jsem si přečet návod a pak poněm postupoval .. tedy zasekl jsem se hned u 3 kroku kdy máte zapojit internet se stlačením tlačitkem on/off a naskočí vám dysplej .... jenže tenhle internet byl instalovan už na dvou počítačích a jakmile zapojim internet , internet se zapne a pak v tento počítač se mi nezobrazí žádnýz disk a ani se to nezobrazilo jako cd-rom ... tak vás prosím jak se mam dostat do té složky kde se má nainstalovat ovladač na internet?