Rychlost.cz Fórum Síťový hardware TP-Link TD-W8961NB

TP-Link TD-W8961NB

TP-Link TD-W8961NB

Síťový hardware
od dominik1963
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Koupil jsem před 2 týdny nový ADSL2 + Modem router. Mám providera O2, instalace proběhla naprosto OK. Stává se mi však pravidelně po 3 dnech používání, že přestává fungovat Wifi, přestože bezdrátové připojení hlásí plnou sílu, ale načítání stránek klesá na neuvěřitelně nízkou rychlost. Po připojení přes ethernet se rychlost připojení okamžitě zvýší na obvyklou úroveň (cca 4,8 Mb). Musím vždy spustit tzv. rychlou instalaci - v podstatě znova nainstalovat modem, data uložit a vše zase pár dní funguje, neý se to opět pokazí. Kde dělám chybu? Může mi někdo poradit, jak nastavit wifi?

Děkuji všem za radu

 
od dj-sentello
příspěvků: 40
IP: (zobrazit)

:18.11.2011 18:52Koupil jsem před 2 týdny nový ADSL2 + Modem router. Mám providera O2, instalace proběhla naprosto OK. Stává se mi však pravidelně po 3 dnech používání, že přestává fungovat Wifi, přestože bezdrátové připojení hlásí plnou sílu, ale načítání stránek klesá na neuvěřitelně nízkou rychlost. Po připojení přes ethernet se rychlost připojení okamžitě zvýší na obvyklou úroveň (cca 4,8 Mb). Musím vždy spustit tzv. rychlou instalaci - v podstatě znova nainstalovat modem, data uložit a vše zase pár dní funguje, neý se to opět pokazí. Kde dělám chybu? Může mi někdo poradit, jak nastavit wifi?

Děkuji všem za radu

Tipuju spatne firmware,nebo zarusene prosredi.

 
od smogi
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)

dj-sentello:11.12.2011 14:41Tipuju spatne firmware,nebo zarusene prosredi.

že by se po třech dnech vždy objevilo zarušené prostředí a pak to znovu šlapalo, to se mi nějak nezdá pane kolego :D

 
od dj-sentello
příspěvků: 40
IP: (zobrazit)

smogi:12.12.2011 22:36že by se po třech dnech vždy objevilo zarušené prostředí a pak to znovu šlapalo, to se mi nějak nezdá pane kolego :D
Proc ne? Zalezi jak byvaj doma sousedi :D