Rychlost.cz Fórum Síťový software podrobné nastavení toku

podrobné nastavení toku

podrobné nastavení toku

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj Lidičky, Potředuji hodně poradit. Mám velký problém můj administrátor sítě mně bombarduje kvůli zatížení sítě internetu a povolil mne 8-0 stahovat rychlostí 8KB/s a 0-8 64KB/s a tak potřebuji nejaký nejaký super program nejraději CZ, kterým to omezím rozhodně když něco stahuji nebudu vzhůru deně do půlnoci abych to přepl a v osum zase vstávat. Nechávám to běžet i když nejsem doma a nemá to kdo přepnou. Tak mi prosím pořádně helfněte a poraďte program, kerým se to dá nastavit předem dík.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.netlimiter.com

<fieldset><legend>Djxxyx</legend>Ahoj Lidičky, Potředuji hodně poradit. Mám velký problém můj administrátor sítě mně bombarduje kvůli zatížení sítě internetu a povolil mne 8-0 stahovat rychlostí 8KB/s a 0-8 64KB/s a tak potřebuji nejaký nejaký super program nejraději CZ, kterým to omezím rozhodně když něco stahuji nebudu vzhůru deně do půlnoci abych to přepl a v osum zase vstávat. Nechávám to běžet i když nejsem doma a nemá to kdo přepnou. Tak mi prosím pořádně helfněte a poraďte program, kerým se to dá nastavit předem dík.</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

NetLimiter jsem zkoušel odpadá tam ale možnost nastavit časové rozhraní tedy do do chci aby max rychlost byla 8

KB/s a od do aby byla rychlost 64KB/s jde pouze jedna stabilní hodnota a ta by se musela 2x deně měnit a to v dobu né zrovna vždy pohodlnlou potřebuji něco co to bude dělat automaticky

Ale dík za ochotu pomoct Anonyme poduk ještě poradíš budu vděčný

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mel jsem netlimitera a jde to tam, je tam záloška Scheduler nebo tak nějak a tam nastavíš kdy se má pustit který &quot;program&quot;, sám jsem mel stejné omezení a slo to dobře, mrkni na to ještě jedou

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Djxxyx</legend>Ahoj Lidičky, Potředuji hodně poradit. Mám velký problém můj administrátor sítě mně bombarduje kvůli zatížení sítě internetu a povolil mne 8-0 stahovat rychlostí 8KB/s a 0-8 64KB/s a tak potřebuji nejaký nejaký super program nejraději CZ, kterým to omezím rozhodně když něco stahuji nebudu vzhůru deně do půlnoci abych to přepl a v osum zase vstávat. Nechávám to běžet i když nejsem doma a nemá to kdo přepnou. Tak mi prosím pořádně helfněte a poraďte program, kerým se to dá nastavit předem dík.</fieldset>

Jses chronickej downloader zavyslej na datovem toku z internetu smerem do tveho pocitace - tobe neni pomoci :-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.