Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Havířov ! jaké připojení ?

Havířov ! jaké připojení ?

Havířov ! jaké připojení ?

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

jsem z Havířova a doteď mám připojení od firmy PODA.cz ,ale téměř půl roku mám hroznou odezvu.

Má někdo zkušenosti s nějakým kvalitním připojením kde je nízká odezva ( nestopá nad 60 ) a je do 500Kč měsíčně ? Pokud poradíte budu rád.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>naGy</legend>Dobrý den,

jsem z Havířova a doteď mám připojení od firmy PODA.cz ,ale téměř půl roku mám hroznou odezvu.

Má někdo zkušenosti s nějakým kvalitním připojením kde je nízká odezva ( nestopá nad 60 ) a je do 500Kč měsíčně ? Pokud poradíte budu rád.</fieldset>

Je zvláštní,že PODA nejede.Většinou jsou s ním dobré zkušenosti. Já se připojuji přes 802.cz a mám mít rychlost do 1MB, většinou to je od 600-800kbps, ale buď je k tomu vysoká odezva nebo zase klesne rychlost na 20 kbps a je to k nevyužití. Takže to si nevybereš.Taky mě to nervuje,a je to bez řešení. :(

 
od H2SO4
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>naGy</legend>Dobrý den,

jsem z Havířova a doteď mám připojení od firmy PODA.cz ,ale téměř půl roku mám hroznou odezvu.

Má někdo zkušenosti s nějakým kvalitním připojením kde je nízká odezva ( nestopá nad 60 ) a je do 500Kč měsíčně ? Pokud poradíte budu rád.</fieldset>

Je zvláštní,že PODA nejede.Většinou jsou s ním dobré zkušenosti. Já se připojuji přes 802.cz a mám mít rychlost do 1MB, většinou to je od 600-800kbps, ale buď je k tomu vysoká odezva nebo zase klesne rychlost na 20 kbps a je to k nevyužití. Takže to si nevybereš.Taky mě to nervuje,a je to bez řešení. :(</fieldset>

no pokud nepotrebujes bezdrat tak pripojeni od volneho je docela kvalitni...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jaky net obecne doporucite v Havirove? Jedna se o lokalitu na Hlavní třídě (hned u byvaleho Elanu). Nemam zkusenosti s ADSL apod. Neco do 500kc.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Osobně mám zkušenost v Havířově s těmito poskytovateli:

Vyžaduje funkční telefonní linku:

O2 - po součtu ceny za paušálu za telefon a ceny za ADSL je dosti drahý

ČRa - nižší cena, přesahuje ale 500,- Kč

Služby u obou jsou srovnatelné, někdo si stěžuje, jiný je spokojený.

Nyní využívám služby UPC, ta se vyplatí v kombinaci s kabelovou televizí - jsou tam slevy. Co do kvality je tato služba nejlepší.

Kolega v domě používá služby Pody přes WiFi a pochvaluje si. Tam je ale nízká rychlost připojení a vysoké vstupní poplatky, v současné době přecházejí na připojení optickým kabelem - bude vyšší rychlost za stejnou cenu.

Chce to projít si projít nabídky na stránkách poskytovatelů a potom se rozhodnout podle vlastní potřeby.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.