Skype problém

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od jakubl
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Po asi půlročním používání Skype jsem na kartě výjimek Firewallu u Windows Vista objevil několik stovek stejných výjimek SKYPE které si tam bohužel automaticky přidává jejich komunikační program zcela sám. A kdoví,jestli tohle nedělají i mnohé další komunikační programy např. ICQ, Twitter atd atd. Na další tzv. kartě příchozích výjimek jsem totiž těch položek SKYPE našel dokonce několik tisíc. Hrůza, která ve výsledku již citelně zpomaluje počítač,protože strojní běh firewall smyčky programu musí neustále obíhat a testovat tisíce výjimek navíc.. Nejhorší na tom je,že ty výjimky se nedají mazat hromadně,jenom ručně pracně po jedné a trvalo by to snad desítky hodin. A nezmizí ani po úplném oddinstalování Skype s počítače. Mikrosoft mně alibisticky odkázal na provozovatele Skype, místo toho,aby nějak tomu nezvyklému problému programátorsky sám rázně čelil úpravou algoritmu zadávání výjimek. Běžné programy si totiž vystačí s jedinou výjimkou navždy.Potřebuji vědět od trochu v IT zběhlejších takyužívatelů Skype atd. jestli se i v jejich počítači neděje stejná hrůza, aby jsme mohli na Skype i Mikrosoft udeřit argumentem,že uvedená lumpárna se nevyskytuje jen tak ojediněle např.u mně, ale i u mnoha dalších uživatelů.Díky.

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

:27.11.2010 00:43Po asi půlročním používání Skype jsem na kartě výjimek Firewallu u Windows Vista objevil několik stovek stejných výjimek SKYPE které si tam bohužel automaticky přidává jejich komunikační program zcela sám. A kdoví,jestli tohle nedělají i mnohé další komunikační programy např. ICQ, Twitter atd atd. Na další tzv. kartě příchozích výjimek jsem totiž těch položek SKYPE našel dokonce několik tisíc. Hrůza, která ve výsledku již citelně zpomaluje počítač,protože strojní běh firewall smyčky programu musí neustále obíhat a testovat tisíce výjimek navíc.. Nejhorší na tom je,že ty výjimky se nedají mazat hromadně,jenom ručně pracně po jedné a trvalo by to snad desítky hodin. A nezmizí ani po úplném oddinstalování Skype s počítače. Mikrosoft mně alibisticky odkázal na provozovatele Skype, místo toho,aby nějak tomu nezvyklému problému programátorsky sám rázně čelil úpravou algoritmu zadávání výjimek. Běžné programy si totiž vystačí s jedinou výjimkou navždy.Potřebuji vědět od trochu v IT zběhlejších takyužívatelů Skype atd. jestli se i v jejich počítači neděje stejná hrůza, aby jsme mohli na Skype i Mikrosoft udeřit argumentem,že uvedená lumpárna se nevyskytuje jen tak ojediněle např.u mně, ale i u mnoha dalších uživatelů.Díky.

Přidej prioritní vyjimku skypu s plnym rozzahem na porty a nic víc od tebe nebude chtít

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.