Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Brno - ulice Příční. Doporučtě prosím poskytovatele

Brno - ulice Příční. Doporučtě prosím poskytovatele

Brno - ulice Příční. Doporučtě prosím poskytovatele

Doporučení připojeni v .......
od alisero
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den, hledám nějaké připojení k internetu v ulici Příční (wi-fi nebo kabel). Mohli byste mi prosím doporučit nějakého poskytovatele? Možná víte, kdo tady má pokrytí? Mockrát děkuji za všechny odpovědi.

Přeji všem hezký den!
Alina

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

V lokalite ma pokryti PC servis Brno (http://www.PCservisBrno.cz), je to WiFi, takze je potreba dat antenu na strechu.rnPetrrnrn

:26.11.2010 10:47Dobrý den, hledám nějaké připojení k internetu v ulici Příční (wi-fi nebo kabel). Mohli byste mi prosím doporučit nějakého poskytovatele? Možná víte, kdo tady má pokrytí? Mockrát děkuji za všechny odpovědi. rnPřeji všem hezký den! rnAlina

internet brno a okolí
 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Taky v této lokalitě má pokrytí www.jaronet.cz ,ti běžně poskytují tarif 8 Mbps s agregací 1:10 za 504 Kč, nyní mají akci 8 Mbps 1. rok zdarma a poté za 240 Kč/měsíc jako odměnu pokud přejdete od konkurence k nim. Agregace je cítit,ale jinak kvalitní připojení s minimem výpadků...

 
od xxxx
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

:26.11.2010 10:47Dobrý den, hledám nějaké připojení k internetu v ulici Příční (wi-fi nebo kabel). Mohli byste mi prosím doporučit nějakého poskytovatele? Možná víte, kdo tady má pokrytí? Mockrát děkuji za všechny odpovědi.

Přeji všem hezký den!
Alina

radím vám dobře PC Servis nebrat... pomala rychlost, na zvraceni... :-(

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)

to mě mrzí, ve večerní špičce je download plně vytížen, agregace je znát, ale když se ozvete, určitě se to dá vylepšit.

xxxx:03.11.2011 00:28radím vám dobře PC Servis nebrat... pomala rychlost, na zvraceni... :-(

internet brno a okolí
 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Za ty ceny by to mělo být garantované připojení bez agregace!Tato firma láká na úžasný flexi tarif "již od..",ale už neřekne co za to a kolik za normální,dneska všude jinde běžnou rychlost..;-) http://www.pcservisbrno.cz/cenik-pripojeni-k-bezdratovemu-internetu-v-brne

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

anders:03.11.2011 08:11Za ty ceny by to mělo být garantované připojení bez agregace!Tato firma láká na úžasný flexi tarif "již od..",ale už neřekne co za to a kolik za normální,dneska všude jinde běžnou rychlost..;-) http://www.pcservisbrno.cz/cenik-pripojeni-k-bezdratovemu-internetu-v-brne

ono staci kliknout na vice informaci a tam mas pak prehlednou tabulku ;) a garantovane to neni, je tam agregace (tusim 1:4).

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Však já vím že tam je agregace (1:2 až 1:10, ovšem to aby člověk hledal ve FAQ ;-)),a vím i to že stačí kliknout na "více informací". Ale dřív než člověk klikne, praští jej mezi oči řvavý nápis "Nejlevnější internet v Brně: od 110,- Kč měsíčně!, nebo "Rychlost až 4/2 Mbps od 100,- měsíčně! Více v ceníku..." a v ceníku člověk zjistí že je účtován přenos dat.. ;-) Reklamština v praxi..