Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... dotaz na poskytovatele Internetu v Olomouci - Klášter. Hrad.

dotaz na poskytovatele Internetu v Olomouci - Klášter. Hrad.

dotaz na poskytovatele Internetu v Olomouci - Klášter. Hrad.

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtěla bych se zeptat na nejvýhodnějšího poskytovatele internetových služeb v Olomouci, část Klášterní Hradisko - myslím tím rychl. připojení a také samozřejmě cenu. Díky :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

RENČO ZKUSTE : JEŽEK-775221799/776151102. ZA 1Mbps 499,-KČ. NASLYŠENOU NA SKYPE JIRKA84835751

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nebo 775313515♥ Mertlík

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jenze jak dlouho to takhle pojede?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Doporuciji sam tam bydlim a maji vysilac primo na inetrnatu Farmaku v pasmu jak 2,4 tak 5,4 vrele doporuciji Tak Optinet má nové ceny a rychlosti http://forum.optinet.cz/viewtopic.php?t=422

Tady si určitě vybere každý, ceny již od 179,- Kč měsíčně , myslím si že bezkonkurenční a za 499,- je megabit ......

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak já bych šel do toho OPTINETU.Kamoš od nich bere a jede to bez problémů.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jrka8483</legend>RENČO ZKUSTE : JEŽEK-775221799/776151102. ZA 1Mbps 499,-KČ. NASLYŠENOU NA SKYPE JIRKA84835751</fieldset>

Tak ještě napište vaši agregaci 1:10 a pak až pište nějakou megovou linku za 499kč

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>MITA:10.04.2006 21:24</legend>Tak já bych šel do toho OPTINETU.Kamoš od nich bere a jede to bez problémů.</fieldset>

Optinet bych nikomu nikdy nedoporucil, podivejte se na forum na sekci technicke problemy... Toto je podle vas kvalitni poskytovatel? Po 2 mesicich jsem od nich musel prejit k jinemu poskytovateli a takove tahanice o rocni predplatne, ktere jsem blahove zaplatil jste jeste nezazili.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.