Kolín - optika

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od novotak33
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

Ahoj, máte již někdo v Kolíně od nějakého poskytovatele optiku ? Popř. od jakého a jak jste spokojeni.

Díky.

 
od ivos001
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Kámoš má někde v centru Kolína optiku od UPC a jede mu to perfektně.

 
od novotak33
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

UPC ale nenabízí optiku, ne ? Sice se ty tarify jmenují Fiber, ale je to normálně na těch jejich koaxech, jako jiné jejich tarify.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Novotak33:08.05.2010 10:11UPC ale nenabízí optiku, ne ? Sice se ty tarify jmenují Fiber, ale je to normálně na těch jejich koaxech, jako jiné jejich tarify.

ne neni to na jejich koaxialech, jen v baraku to je tahnuty koaxem ;) nebo si myslis ze by dokazali z koaxu vytahnout 100mb na vzdalenost x km? :))

 
od novotak33
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

warman:08.05.2010 11:03ne neni to na jejich koaxialech, jen v baraku to je tahnuty koaxem ;) nebo si myslis ze by dokazali z koaxu vytahnout 100mb na vzdalenost x km? :))

Takhle jsem to nemyslel. Je mi jasné, že na velké vzdálenosti to již netáhnou koaxem, ale v domě je to jen po koaxech a myslím, že i z baráku to jde po koaxu, ne ? Nebo mají do baráku dotáhlou optiku, ale je to jen do domu a pak rozvedeno koaxem ?

 
od harman-cardon
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Novotak33:08.05.2010 18:16Takhle jsem to nemyslel. Je mi jasné, že na velké vzdálenosti to již netáhnou koaxem, ale v domě je to jen po koaxech a myslím, že i z baráku to jde po koaxu, ne ? Nebo mají do baráku dotáhlou optiku, ale je to jen do domu a pak rozvedeno koaxem ?

Do domu vede optika do ustredny a pak koax

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

harman-cardon:08.05.2010 20:08Do domu vede optika do ustredny a pak koax
rnpresne tak :) jinak, optika v dnesni dobe je optika levnejsi jak koax (jak ktera optika jak ktery koax). po optice jde tahnout gbity, po koaxu max stovky mbitu... a krom toho koax max par kilometru a optika desitky az stovky km :)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.