Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Pomoc s nastavením AirLive G.DUO Dual

Pomoc s nastavením AirLive G.DUO Dual

Pomoc s nastavením AirLive G.DUO Dual

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od hakic
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Ahoj, pořídil jsem si router AirLive G.DUO Dual s tím, že jsem mel predstavu, že splní požadavek připojení na AP daného poskytovatele a druhou antenou že si rozvedu net po baraku. Ted presne nevim co zvolit za mod. Volil jsem poprvé mod Client + AP coz funguje z části a to tak ze dovolí dané ap vyhledat, ale když mu chci nadefinovat ip, masku , branu a dns tak jsem v koncich. Možnos brany ip a masky tam nejaká je, ale DNS nemám kam vypsat. Neví nekdo kde by mohl být problém nebo jestli jsem nezvolil špatný mod?

díky

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:11.04.2010 18:41Ahoj, pořídil jsem si router AirLive G.DUO Dual s tím, že jsem mel predstavu, že splní požadavek připojení na AP daného poskytovatele a druhou antenou že si rozvedu net po baraku. Ted presne nevim co zvolit za mod. Volil jsem poprvé mod Client + AP coz funguje z části a to tak ze dovolí dané ap vyhledat, ale když mu chci nadefinovat ip, masku , branu a dns tak jsem v koncich. Možnos brany ip a masky tam nejaká je, ale DNS nemám kam vypsat. Neví nekdo kde by mohl být problém nebo jestli jsem nezvolil špatný mod?

díky


zkus WISP mode
viz. http://wiki.airdump.cz/WISP_Mode
a nebo jeste zkusit WDS

 
od jirka-76
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

:11.04.2010 18:41Ahoj, pořídil jsem si router AirLive G.DUO Dual s tím, že jsem mel predstavu, že splní požadavek připojení na AP daného poskytovatele a druhou antenou že si rozvedu net po baraku. Ted presne nevim co zvolit za mod. Volil jsem poprvé mod Client + AP coz funguje z části a to tak ze dovolí dané ap vyhledat, ale když mu chci nadefinovat ip, masku , branu a dns tak jsem v koncich. Možnos brany ip a masky tam nejaká je, ale DNS nemám kam vypsat. Neví nekdo kde by mohl být problém nebo jestli jsem nezvolil špatný mod?

díky

tento router jsem nastavoval jenom jedenkrát, při zapnutí módu AP+klient to změnilo IP adresu a už jsem se do něj nedostal, po továrním restartu jsem nechal ten první mód (už nevim co to bylo) připojil jsem se na poskytovatele a druhou anténou jsem pokryl domácnost a vše jede na 100pro.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.