Osobní firewall

Osobní firewall

Síťový software
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.</fieldset>

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?

Mam zapnute automaticke aktualizace. </fieldset>

mel jsem za to ze na windows jsou aktualizace i bezpecnosti dosti opozdenou zalezitosti

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.</fieldset>

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?
Mam zapnute automaticke aktualizace.

Linux ? .. baaah tech mam hafo, temer vsechny bez firewallu... staci pouze kontrolovat updatey jako na widlich a je to... a samozrejme vedet co tam mas zpustene.</fieldset>

Jakou že to máš IP, já bych si na ni přes tvoje PC (když nemáš FW) něco vybral ze Státní banky. Samozřejmě že pouze pro sebe. :D :D :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.</fieldset>

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?
Mam zapnute automaticke aktualizace.

Linux ? .. baaah tech mam hafo, temer vsechny bez firewallu... staci pouze kontrolovat updatey jako na widlich a je to... a samozrejme vedet co tam mas zpustene.</fieldset>

A ses si jistej ze mas verejnou adresu? :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Starý terminál NEOWARE doplněný o jednu síťovku (300MHz GEODE + 64MB RAM + 2xNIC REALTEK, z toho jedna int.), ve 32MB flashce nastřelený m0n0wall. Plná spokojenost. :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Panda Titanium Antivirus 2007 + Firewall a mám klídek.Doporučuju i když cena je kolem 1500.www.pandasoftware.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ehm, ip adresy se zde zobrazují vlevo pod jménem. Mimochodem mám také veřejnou ip a nepoužívám žádný přídavný firewall ani nic podobného, navíc Vám mohu dát tip - na počítači mi běží apache server.

Prostě jen pravidelně stahuji aktualizace a žádný problém nemám už zhruba 5 let. Ono je to asi hlavně o tom, jak člověk počítač používá. Pokud chodí s Internet expolererem verze 6 na warez a erotické stránky, kliká na co nemá, stahuje a instaluje kdejaký software, tak mu stejně nakonec firewall ani antivir moc nepomůže.

 
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.