Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Jakého poskytovatele by jste doporučili pro HRADEC KRÁLOVÉ??

Jakého poskytovatele by jste doporučili pro HRADEC KRÁLOVÉ??

Jakého poskytovatele by jste doporučili pro HRADEC KRÁLOVÉ??

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdárek všem...jsem připojenej k Erkoru, ale ti mě poslední dobou tak štvou, že chci utýct jinam...neporadíte mi prosím co by bylo v HK asi nej... za rozumnou cenu bez omezení:?:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.hkfree.org :shock: :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

:lol: Čauky já valím na Nové Moravě a dobré cena vůči rychlosti 1* více na grafu rychols.cz (tak to taky zkuste jestliste v našem pokrytí) :twisted:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

:shock: soráč
RYCHLOST.CZ
:wink:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Vem si pripojku od STENu, rychla levna a super pristp

www.sten.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já doporučuji STEN je to super! Všichni kámoši teď utíkají od ERKORU ke STENU,

jsou rychlí a je tam bezva domluva. :wink:

 
od TOYEN
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Nechal bych si Erkor,poslední dobou se fakt lepšej.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja bych doporucoval <pre>&lt;a href=&quot;www.fryba.net&quot;&gt;FrýbaNET&lt;/a&gt;</pre>. Jsou sice nový, ale bezproblémový.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.fryba.net

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.sten.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.erkor.cz
-zadne limity

-velka rychlost - aspon u me (Jana Masaryka) to jede 4mbit za 322Kc/mesic

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

C4panek: jej ted sem si docetl co jsi psal...

proc utikas od erkoru? jim tam zavolej a nebo si dojdi na konecnou trolejbusu 1,2 a pod kostelem maj budovu...staci jim rict a oni to vzdycky spravej pokud je u tebe nejakej problem...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jedině HK Free

Rychlosti se pohybují o řád výš než u ostatních ISP. HK Free ale není ISP a na to pozor, prostě to není vždy úplně stoprocentní, ale co taky jo, že:-) Dělají to lidé ve svém volném čase bez nároku na odměnu.

Mám zkušenost s Erkorem....a můžu říct, už nikdy více...

 
od erkor
příspěvků: 95
IP: (zobrazit)

Mozna by bylo vhodne rici vsechna fakta. HKFREE opravdu neni ISP ale sdruzeni. Prepoklada se zde jista uroven znalosti kazdeho clena a jeho podileni se na cinnostech sdruzeni. Takze se nehodi uplne pro kazdeho. Btw. rici takto obecne, ze rychlosti se pohybuji o rad vyse je nesmysl a zkuste se nad tim zamyslet...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim, HKfree si nikdo neporizujte! strasna odezva, ztraty, pomaly, proste hruza des! Bydlim v Malsovicich ale kazdej koho znam tak na to nadava... je to dobry tak na stahovani posty ale na hrani online her nebo stahovani rozohdne ne.

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.