Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Stabilita rádiového připojení 2,4GHz-co ovlivňuje?

Stabilita rádiového připojení 2,4GHz-co ovlivňuje?

Stabilita rádiového připojení 2,4GHz-co ovlivňuje?

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od tom-lis
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Mám připojení 128kbps "údajně" 1:1 (popis technologie: přes ext. ant YAGI horiz. a AP AirliveWL5460AP a z něj přes SMC WIFImodemSMCWBR14)rychlost se do 14hod. a po 20hod drží stabilně na luxusních 1,2-1,5 kbps, ale v čase mezi 15 a 20 hod. mám skoro pravidelně výpadek na 1-2 hodiny. Poskytovatel tvrdí že až po jeho koncové zařízení AP neregistruje žádné výpadky.

Netboook ACER mám starý 3 měsíce s ofic. WXP, kromě aut. aktualizace W a SKYPE/ICQ jsem nikdy nic nestahoval a neinstaloval, McAfee nehlásí žádné viry, takže tady není problém...

Uvažuji, proč dochází k odpoledně podvečerním výpadkům: zda někde nemůže být signál zarušen náhodných připojením nějakého jiného zařízení v paneláku či překročením resp. kritických zahuštěním množství aktivních sítí v pásmu, jako že jich registruji cca 10-15 na vyhledávači okolních sítí....

Díky za každý názor k věci, pokud má někdo zkušenosti..

Tom

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

SI děláš prdel ? Prej luxusních 2 kbps - to máš asi tak 1000 pomalejší než je můj net a asi tak 10 000 pomalejší než je průměr v ČR !

Tomu nelze říkat internet, kolik za to platíš ?

 
od tom-lis
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

OPRAVA patří 1,2-1,5 Mbps

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.