Rychlost.cz Fórum Ostatní Další uživatelé v "mé síti"

Další uživatelé v "mé síti"

Další uživatelé v "mé síti"

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od investor76
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den nevím jestli se tu ptám strávně, ale provider mne odpálkoval... telekomunikační úřad také tak se ptám na názor dalších lidí. Když kliknu na ikonku síť, krom svého počítače vidím, že je v mé síti dalších x uživatelů. Hned říkám, že jsem napojen pevnou linkou, nepoužívam bezdrátový routr. Provider tvrdí, že W Vista si takle mapuje switch přes který jsou napojeni v baráku i další uživatelé a že nemůže nic dělat. Jedná se mi o bezpečnost. Něky se mi totiž objeví ikonka plazeru někoho cizího a nelíbí se mi to co můžu dělat. Telekomunikační úřad selhal a provider také. Díky

 
od aliks
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

:13.04.2009 15:48Dobrý den nevím jestli se tu ptám strávně, ale provider mne odpálkoval... telekomunikační úřad také tak se ptám na názor dalších lidí. Když kliknu na ikonku síť, krom svého počítače vidím, že je v mé síti dalších x uživatelů. Hned říkám, že jsem napojen pevnou linkou, nepoužívam bezdrátový routr. Provider tvrdí, že W Vista si takle mapuje switch přes který jsou napojeni v baráku i další uživatelé a že nemůže nic dělat. Jedná se mi o bezpečnost. Něky se mi totiž objeví ikonka plazeru někoho cizího a nelíbí se mi to co můžu dělat. Telekomunikační úřad selhal a provider také. Díky

Za prvé nevím, co s tím má společného Telekomunikační úřad a proč zklamal, ale budiž. Jste připojen v síti, takže se uživatelé vidí. Řešení by byl nějaký router s Natem a HW Firewallem, který si dáte na vstup do bytu, např. postaven na Mikrotiku s RouterOS atd., tím se Vaše síť oddělí od ostatních... Zadarmo to nebude, ale vyřeší to Váš problém a obstarat se to dá v kdejaké PC firmě, která Vám to i nastaví.

 
od investor76
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

aliks:14.04.2009 14:26Za prvé nevím, co s tím má společného Telekomunikační úřad a proč zklamal, ale budiž. Jste připojen v síti, takže se uživatelé vidí. Řešení by byl nějaký router s Natem a HW Firewallem, který si dáte na vstup do bytu, např. postaven na Mikrotiku s RouterOS atd., tím se Vaše síť oddělí od ostatních... Zadarmo to nebude, ale vyřeší to Váš problém a obstarat se to dá v kdejaké PC firmě, která Vám to i nastaví.

 
od investor76
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

investor76:18.04.2009 08:15

dekuji za radu zkusime

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.