Rychlost.cz Fórum Ostatní Rapidshare mi hází uplně jinší IP

Rapidshare mi hází uplně jinší IP

Rapidshare mi hází uplně jinší IP

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od sirtnt
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Ahoj. Mám takový menší problem. Nastal po změně IP adresy..Nikdy jsem takovy problem neměl. Ale změnil jsem ip a přeinstaloval cely pc a při instalaci windows jsem zadal IP adresu a pak při nastavení sítě zase tu stejnou vše jede ok ale na rapidshare mám problem..Prostě mi to na rapidu házi že již stahuju a objevuje se mi uplně jinší adresa než tu co mám přidělenou a nastavenou. Co stím mám dělat...nemužu skoro nic stáhnout..Děkuji za odpověd

 
od adam
moderátor

No a jakou IP adresu ti to ukazuje tu na rychlost.cz , vlevo pod menu na uvodni strance? Neni mozne ze mas lokalni IP adresu a pak jednu spolecnou vnejsi/internetovou IP?

 
od sirtnt
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

na rapidu mi to hází: 89.29.108.130
V počítači mám: 10.136.123.42
A tady mi to ukazuje:89.29.108.130

Tak jsem z toho blázen. Tak mi prosím poraď te.:(

 
od adam
moderátor

SirTnT:11.02.2009 11:31na rapidu mi to hází: 89.29.108.130

V počítači mám: 10.136.123.42
A tady mi to ukazuje:89.29.108.130

Tak jsem z toho blázen. Tak mi prosím poraď te.:(

Jo tech 10.x.x.x je lokalni IP v ramci site poskytovatele pripojeni. Ta 89.x.x.x je vnejsi internetova IP, pres kterou poskytovatel pripojeni pripojuje vetsi mnozstvi klientu. Vlastni verejne IP jsou bezne predevsim u ADSL a UPC, wifi zpravidla verejne IP adresy nemaji.

 
od sirtnt
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Adam:11.02.2009 14:05Jo tech 10.x.x.x je lokalni IP v ramci site poskytovatele pripojeni. Ta 89.x.x.x je vnejsi internetova IP, pres kterou poskytovatel pripojeni pripojuje vetsi mnozstvi klientu. Vlastni verejne IP jsou bezne predevsim u ADSL a UPC, wifi zpravidla verejne IP adresy nemaji.

takže tím padem jsem v háji a z rapidu si nic nestáhnu jo?

 
od adam
moderátor

Za predpokladu, ze z RS zkousi tahat i ostatni uzivatele se stejnou IP jak ty a nemas placeny ucet nebudes moc casto uspesny.

 
od sirtnt
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

mno já mám furt stejneho poskytovatele jako předtím. Já měl Podu a platil jsem 500 kč měsíčně (to jsem ještě bohudík nezrušil) ale známy je u klubu radioamateru a oni platí za internet 12000 měsičně a vlastně maji to normálně přes kabel Podu a oni to nějak přesměrovavají na wifi atd... no a on říkal že to nebude veřejná ip ale asi mám smulu že,protože pochybuju že by mohly z jedne IP udělat více pro každeho zvlášť...leda se ho zeptat no...

 
od adam
moderátor

Mohli by pokud by jich vic meli, pochybuju ze jich vic maji. Ono to prakticky nema vyznam mit vlastni vnejsi ip mimo techto par "nedulezitych" duvodu.

 
od sirtnt
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

no ale za ty tři tydny co to mám jsem z rapidu skoro nic nemohl stáhnout a všichni vždy skoro vše dávají na rapid...no tak je to na nic no..jsem myslel že ušetřím 500 kč měsičně a prd no:) asi mi to není přáno...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.