Co vám zde schází? Napište si o nové funkce

Co vám zde schází? Napište si o nové funkce

O rychlost.cz
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od maximcz
příspěvků: 29
IP: (zobrazit)

warman:20.07.2009 09:06a treba ze by bylo sdileni linky? z torrentu stahujes z vice zdroju, tim padem to funguje podobne jak downloadmanager :) jinak abych upresnil, tak mam myt 2mbit s agregaci 1:8 a misto toho to nikdy neklesne pod 2 mbits :)

z torrentu stahuješ sice z více zdrojů ale nikdy nemůžeš stahovat dohromady více než ti umožní tvůj ISP (provider) jestli máš mít 2 megabity tak buď fakt rád, že ti to běhá takle rychle... agregace 1:8 je hodně dobrá... můj ISP má snad 1:50 nebo kolik a to to neni ADSL....

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

MaximCZ:20.07.2009 09:22z torrentu stahuješ sice z více zdrojů ale nikdy nemůžeš stahovat dohromady více než ti umožní tvůj ISP (provider) jestli máš mít 2 megabity tak buď fakt rád, že ti to běhá takle rychle... agregace 1:8 je hodně dobrá... můj ISP má snad 1:50 nebo kolik a to to neni ADSL....

Jistě že nemůžeš stahovat víc než ti umožní ISP, ale můžes stahovat maximalní rychlosti, kterou ti ISP umožní :) Tady nejde o to ze nabizej 2 mbit 50ti lidem, ale oni se takto krijí, co kdyby to nahodou jelo blbe :) Neznám poskytovatele, co by nabízel 2mbits s agregace 1:50 a opravdu to sdilel mezi 50 lidi...

 
od maximcz
příspěvků: 29
IP: (zobrazit)

warman:20.07.2009 14:46Jistě že nemůžeš stahovat víc než ti umožní ISP, ale můžes stahovat maximalní rychlosti, kterou ti ISP umožní :) Tady nejde o to ze nabizej 2 mbit 50ti lidem, ale oni se takto krijí, co kdyby to nahodou jelo blbe :) Neznám poskytovatele, co by nabízel 2mbits s agregace 1:50 a opravdu to sdilel mezi 50 lidi...

agregace 1:50 neznamená že 2 megabity si rozdělí padesát lidí... je to pouze poměr toho co koupí a co prodá... takže koupí třeba 100 megabit a prodá 5 gigabit...neříkám že má 1:50 ale fakt má asi velkou agregaci ten můj.. páč jí radši ani neuvádí... mam mít 10 megabit ale někdy to klesne i pod 1 megabit... no a co se týče toho torrentu a rapidu tak sem tě asi nepochopil co si tim chtěl říct.. že je jedno rychlejší než druhý...

 
od fahio
příspěvků: 111
IP: (zobrazit)

Chybí mi takové ty drobné šipečky při listování stránkami tématu.

 
od spacek42
příspěvků: 48
IP: (zobrazit)

MaximCZ:19.07.2009 23:35je nesmysl aby ti jeden protokol od někud stahoval rychleji než druhý... u torrentu ti to jede pravědpodobně tvojí maximální rychlostí kdežto u rapidshare to jede maximální rychlostí uploadu serveru kterej ti to posílá...

To je nesmysl.

 
od data
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

splichy:04.03.2009 10:29Zdravim, jen takovej malej navrh, co zkusit zavest IPv6 pro nej DNS zaznam a nekde tu viditelne vyvesit detekci pres co je clovek pripojenej, neco jako je ted na nix.cz http://www.nix.cz/images/checkicon.php . Eventuelne jen nekam dat tenhle odkaz jako obrazek, myslim, ze by to na lidi mohlo mit zajimavej vliv, treba by se zacali vic zajimat o IPv6, mozna i vyptavat svych ISP a ty by je mohlo donutit alespon premyslet o zavedeni.

Diky splichy
splichy@jabber.cz

No a mozna by bylo dobry taky testovat rychlost prez IPv6.

Jestli to ma fungovat, tak mne to nefunguje. IP adresa se pise spravne IPv6, ale pri testu veskera data tecou prez IPv4.

Jo a jeste pod tou IPv6 adresou je zpetny preklad te IPv4 :-))

( IPv6 revers mam... )

 
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.