Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Měření UPLOAD

Měření UPLOAD

Měření UPLOAD

O rychlost.cz
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od r-simunek1
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč na vašem serveru již několik dní měřák ukazuje u mých měření hodnoty pod 200 kbit/s, ale když měřím jinde pohybují se hodnoty mých měření, tak jako dříve i u vás, nad 1300 kbit/s? Zdá se mi že měřák ukazuje hodnoty 10x nižší a navíc mají všechna měření upload buď stejnou nebo skoro stejnou hodnotu.

http://speedmeter.internetprovsechny.cz/?mereni=539128

 
od adam
moderátor

:27.01.2009 23:29Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč na vašem serveru již několik dní měřák ukazuje u mých měření hodnoty pod 200 kbit/s, ale když měřím jinde pohybují se hodnoty mých měření, tak jako dříve i u vás, nad 1300 kbit/s? Zdá se mi že měřák ukazuje hodnoty 10x nižší a navíc mají všechna měření upload buď stejnou nebo skoro stejnou hodnotu.

http://speedmeter.internetprovsechny.cz/?mereni=539128

Vidim u vas v logu nejaky zacykleni, jaky pouzivat prohlizec, nemenil jste nastaveni site apod?

 
od adam
moderátor

Protoze jak vidim na IP kterou pouzivate je vice lidi a tem to jde. Nemate nejaky osobni proxy server ci neobvykle nastaveni pocitace?

 
od jurdik
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravím ze Sokolova-Karlovarský kraj.Jsem uživatelem UPC internetu a sleduji již skoro týden na různých měřičích opakovaně pokles rychlosti uploadu i dovnloadu,který je velmi nestabilní a pokaždé mi ukáže jinou hodnotu.Mám mít standardně 10Mb/s a nedostanu se ani na 9Mb/s kolísá to mezi 2Mb/s až 5Mb/s a málokdy dosáhne hodnot za které si platím.Šel jsem na toto forum také z důvodů neinformovanosti poruch netu UPC,kdyby jim šlo o dobrý zákaznický servis což asi nejde zavolali by nebo poslali sms tel.na mě mají.Musí si tam každý zavolat za své aby se něco dověděl.Naposledy jsem tam provolal několik desítek korun díky tomu,že mi snížili rychlost tak,že jsem se už na net nedostal natož na jejich zákaznické centrum a já neměl tušení proč.Prý proto,že můj pc posílal do sítě spam o kterém jsem neměl nejmenší tušení.Když už jim tak vadil spam mohli mi to alespon před snížením ryclosti telefonicky sdělit a né mě odstřihnout od služby za kterou si platím.Byla to od nich nehorázná drzost.Co kdybych náhodou net používal k práci a díky neinformovanosti od UPC bych přišel např.o svou klientelu.Naštěstí ho mám pouze pro zábavu tak jsem to neřešil ale mrzelo mne to.Jde vidět,že v dnešní době je možné vše.Platit hned a servis někdy až se nám bude chtít.Vím,že bych se mohl pozeptat na jejich stránkách je tam možnost jim napsat ale chtěl jsem se podělit s vámi o zkušenost zda i vy máte tyto problémy a jak je řešíte.Kdo budete chtít reagujte na můj příspěvek Jsem s pozdravem J.

 
od r-simunek1
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Adam:28.01.2009 17:34Protoze jak vidim na IP kterou pouzivate je vice lidi a tem to jde. Nemate nejaky osobni proxy server ci neobvykle nastaveni pocitace?

Dobrý den, používám IE 7, osobní proxy server nemám a na nastavení počítače jsem nic neměnil. Občas informativně změřím rychlost a překvapil mne značný pokles rychlosti Uploadu. Přeměřil jsem rychlost jinde a zjistil jsem, že pouze měřák špatně ukazuje. Mrzí mne to, protože jsem váš měřák používal nejradši, ale víceméně mne to neomezuje. Zdravím Š.

 
od r-simunek1
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Adam:28.01.2009 17:34Protoze jak vidim na IP kterou pouzivate je vice lidi a tem to jde. Nemate nejaky osobni proxy server ci neobvykle nastaveni pocitace?

Už to zase měří :-)

 
od adam
moderátor

r-simunek1:30.01.2009 19:14Už to zase měří :-)

No presunul jsem to zpet na tento server,predtim to bylo z duvodu delelni zateze na jinem vykonejsim , coz je zvlastni ze to je tu lepsi :) no pouceni pro priste :)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.