Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Nano station 5Ghz

Nano station 5Ghz

Nano station 5Ghz

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od hakic
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Ahoj mel bych dotaz. Mam připojeni od UPC, které mám rozvedené po bytě přes router Edimax 6402 skrz wifi na 2,4 Ghz - můj dotaz je takový bude funfovat pro vzdáleného uživatele když si zakoupím produkt NanoStation 5Ghz a pichnu ho přes lan do routeru? Netuším jestli se to nějak nerozhodí tím že router umí jen 2,4 a Antena nano station bude na 5 Ghz??

 
od jannovak
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

:12.01.2009 14:24Ahoj mel bych dotaz. Mam připojeni od UPC, které mám rozvedené po bytě přes router Edimax 6402 skrz wifi na 2,4 Ghz - můj dotaz je takový bude funfovat pro vzdáleného uživatele když si zakoupím produkt NanoStation 5Ghz a pichnu ho přes lan do routeru? Netuším jestli se to nějak nerozhodí tím že router umí jen 2,4 a Antena nano station bude na 5 Ghz??

nijak ti to router "nerozhodi"

jeho wifi funguje na 2.4ghz, nanostation5 (NS5)na 5ghz

pokud ji pripojis do LAN, nastavis jako AP a druhou NS5 u Kamose jako klient, tak to pojede bez problemu

(nebude se to rusit, nic)

jen doporucuju nahrat do nano5 nejnovejsi FW http://www.ubnt.com/support/ns5.php

pak jeste zalezi na vzdalenosti, 2 NS5 funguji proti sobe spolehlive tak do 500m pri prime viditelnosti

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.