Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz stabilita a rychlost netu

stabilita a rychlost netu

stabilita a rychlost netu

O rychlost.cz
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj mam takovej dotaz na vas ...zda se mi ze pripojeni neni tak stabilni jak by melo byt ..potreboval bych poradit ..kde je chyba ..?

internet je schopnej se behem 5-ti minut odpojit a pripojit nekolikrat...nejakej den nic ale vetstnou 5xaz 10 za den (neprijemne to je pri online hrach kdy se vlastne seknou i ostatni co hrajou s vami)

Mam nainstalovane nove drivery na modem scientic atlanta series 2000

Bylo mi receno.ze by mohla byt chyba v kabelazi ..(muj nazor modem ..protoze do kabelu nijak nenarazim nebo se nehybe tak nechapu jak by se projevila vada v kabelazi)

pridavam mereni na rychlosti .cz:

http://rychlost.cz/vysledek/

Vysledky meho mereni jsou i dole ...12.9 17:33 a 21:07,28.9,4.10...ostatni jsou ze stejne ip ale ne moje a proto je mi divne ze ten dotycny ma stabilitu pres 80% a posledni i 92? pritom 12.9 je rozdil v nasich merenich par minut

 
od adam
moderátor

Na uvedene adrese jsou vysledky pouze pro kazdeho navstevnika jine.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

takze se vysledek testu na mem odkazu zobrazi jen me ..pokud ano poslu sreenshoty

 
od karmir
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Není to náhodou ADSL modem? A nemáš náhodou net od "modrých bublin"?.....

Jo jo,kluci ,zvedaj rychlost... Ale tak nějak zapoměli,že při větším vytížení jejich nejspíš "superkvalitních" ,(ani v devadesátých letech neznali u nás kvalitní měď), linek jaksi dochází k rozpadu spojení. Situace se pak podobá ping-pongu. Tedy: ADSL modem si "plácne" s DSLAM na určitou rychlost, kterou ovšem není ve špičkách schopen udržet a dojde k rozpadu spojení. V tu chvíli si bez netu. ADSL modem to ovšem jen tak nevzdá a znova škemrá o spojení,tady ovšem dochází k onomu paradoxu. Znova si totiž "plácnou" na stejnou rychlost a situace se opakuje.Takže spojení nepravidelně padá v různých intervalech(klidně i po minutě) a ty jsi defakto bez netu.Vše se často srovná až po odeznění špičky (v noci a nad ránem) kdy vše vesele frčí. Asi by byl problém DSLAM donutit dynamicky snižovat rychlost.To je totiž jedno z velice mála řešení...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.