Rychlost.cz Fórum Ostatní Webová odezva

Webová odezva

Webová odezva

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám problém s webovou odezvou , mám cca 50-60 ms ale připojení k internetu 3 467,03 kbit/s (433,38 kB/s)

Upload: 240,59 kbit/s (30,07 kB/s) , nedá se s tím něco udělat ? ...

 
od adam
moderátor

Webova odezva 50 ms je podle me zcela v poradku, me to meri neco kolem 40-45 ms. Webova odezva se vice nez klasicky ping z prikazove radky blizi realite v ruznych aplikacich. Tj bezne mam ping na herni servery kolem tech 40-50 ms, ale v prikazovem radku mam 15ms.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ping 50-60 bych vubec neresil mam UPC klasic 12/1mb a mam ping velice zavysli na dobe kdy sem pripojen(pres den a vnoci to klesa na ccc20-30 a vecer ve spicce to je kolem tech 30-50).Na web a stahovani nema ping (pokud neni xxx veliky)prakticky skoro zadny vliv(jiste ma,ale neni tak partny,jako u hrani MP).Ovsem na hrani her po netu je to na rozdil od rychlosti velmi dulezita hodnota,ale pokud se s pingem vejdes do 100tak si jeste zahrajes(jinac ping je velice zavysli na providrovi a vzdalenosti servru na kterem neco hledas ci hrajes),proto si treba pri dnesnim internetu jen tezko zahrajes v USA a uz vubec ne v Japonsku ci Australii.Takze tvych 50-60 je naprosto OK a vubec bych je neresil

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.