Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz rychlost uploadu

rychlost uploadu

rychlost uploadu

O rychlost.cz
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Test mi naměřil rychlost downloadu asi 3,5 Mb (což +- chápu ,měla bych mít připojení 4 MB), ale rychlost uploadu 175 kB! - to proč? ptám se čistě laicky proč je taková nízká rychlost pro odesílání? předpokládám že to má vliv např. na hraní her na netu Díky

 
od adam
moderátor

Podle IP adresy predpokladam ze mate ADSL, to se vyznacuje tim ze download je vyrazne vyssi nez upload. Pokud jak pisete mate 4Mbit a jedna se o ADSL mate nominalni upload cca 256kbits.

http://www.cz.o2.com/osobni/cz/internet_a_email/vysokorychlostni_pripojeni/internet_a_email-vysokorychlostni_pripojeni-internet_adsl_4096.html

O2 Internet ADSL 4096

Maximální rychlost přenosu dat směrem k uživateli 4096 kb/s

Maximální rychlost přenosu dat směrem od uživatele 256 kb/s

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ten istý problém mám aj ja. Rýchlosť som si dal zvýšiť tak že stahovanie má ísť rýchlosťou 4096 Kbit/s a tahá max. 500kb/s. Upload má byť 1024 Kbit/s a je to úbohých 60kb/s DPČ. To samotný net stojí za hovno alebo mám problém ja

 
od drobecek
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Pozor nepleťte si <b><span style="color:#0040FF">&quot;kbit/s&quot;</span></b> a <b><span style="color:#FF0000">&quot;kB/s&quot;</span> </b>to sou rozdílné hodnoty !!!

příklad:

<b>Download:</b> <b><span style="color:#0040FF">7 672,89 kbit/s</span></b> = <b><span style="color:#FF0000">959,11 kB/s</span></b> tzn.cca <b>(0,96MB/s)</b>

<b>Upload:</b> <b><span style="color:#0040FF">431,40 kbit/s</span></b> = <b><span style="color:#FF0000">53,93 kB/s</span></b> tzn.cca <b>(0,054MB/s)</b>

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.