Rychlost.cz Fórum Ostatní pomalé načítání webowek

pomalé načítání webowek

pomalé načítání webowek

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od aspirant
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahoj,

poslední dobou se mi čím dál pomaleji načítají webové stránky. Používám firefox 3 a problémek je i v exploreru. Poskytovatele mám radiokomunikace a 2Mbit, takže by to mělo lítat. Chci se zeptat jestli se třeba zahlcuje nějak komp časem a dá se nějakým fíglem vyčistit nějaký adresář, registr nebo tak něco, aby stránky nabíhaly rychleji? Popřípadě budu rád za nápad, čím by to mohlo být.

díkes w;)

 
od amylonak
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Nepoužíváš nějaký torent program? Mikrotorrent,azureus,....?

Tam je nejčastější chyba v nastavení počtu připojení

 
od adam
moderátor

Zkus si provest pod svym uctem par testu pripojeni a uvidime jak to beha. :)

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

Doporučuji používat jednou za 3 měsíce tyhle programy (záleží na nutnosti a zpomalení PC od posledního důkladného čištění):

Ashampoo Optimizer , TuneUP 2008 ,System Mechanic 6(zrychlí i internet)dále Premium Booster,5star GameTuner pomocí nich lze důkladně vyčistit PC i registry atd.. a tím se PC značně zrychlí.

A také pomužou zrychlit připojení k internetu.

A na registry je tu specializovaný program: Wise Registry Cleaner.

Mě tyto programy značně pomáhají zrychlit PC a internet.

Ale tyto programy by neměli používat začátečníci hlavně bez absolutní neznalosti angličtiny!!!

Programy lze sehnat i česky, to se pak lépe vnich orientuje ,-)

 
od djh3ll
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

Programa si sice můžeš trochu polepšit, ale ne nějak moc (nehledě nato, že si zasvinčíš pc dalšíma věcma). Během poslední doby se pozoruje výrazné zpomalení webů jako je youtube, stream, atd.. Hodně lidí s tím má problém. Takže jestli myslíš tytto stránky tak.. Jinak bych vyzkoušel DNS jestli máš vpoho, jestli není nějaká větší odezva. P2P na tom bude mít také velký vliv.

 
od pavelhes
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Nevi nekdo jak mam rozjet firefox 3? Kdyz ho nainstaluji a potom najedu na firefox a hned mi to hodi chybu 440 Bad.... internet mam cdma od o2.Explorer mi jede v pohode.Je mozne kdyz mam cdma a tariv 1024,aby mi jel Download 233,2 a upload 116,8.Da se to jeste nejak v nastaveni zrychlit?Poradte mi prosim a jestli to jde zrychlit tak mi prosim napiste postup.Predem dekuji mooc.Zlin

 
od adam
moderátor

pavelhes:11.02.2009 18:59Nevi nekdo jak mam rozjet firefox 3? Kdyz ho nainstaluji a potom najedu na firefox a hned mi to hodi chybu 440 Bad.... internet mam cdma od o2.Explorer mi jede v pohode.Je mozne kdyz mam cdma a tariv 1024,aby mi jel Download 233,2 a upload 116,8.Da se to jeste nejak v nastaveni zrychlit?Poradte mi prosim a jestli to jde zrychlit tak mi prosim napiste postup.Predem dekuji mooc.Zlin

Jak tento dotaz souvisi s timto tematem?

 
od djh3ll
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

Adam:11.02.2009 20:20Jak tento dotaz souvisi s timto tematem?

Také nechápu.

 
od pavelhes
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Adam:11.02.2009 20:20Jak tento dotaz souvisi s timto tematem?

rad bych kdybi mi nekdo poradil jak rozjet firefox 3 a poradil zvetseni rychlosti jastli to jde.

 
od adam
moderátor

pavelhes:12.02.2009 21:37rad bych kdybi mi nekdo poradil jak rozjet firefox 3 a poradil zvetseni rychlosti jastli to jde.

Zaloz si pro to nove tema rekl bych ze nejlepe zde http://rychlost.cz/forum/vlozit/?idkat=5

 
od seburag
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

djh3ll:07.02.2009 20:51Programa si sice můžeš trochu polepšit, ale ne nějak moc (nehledě nato, že si zasvinčíš pc dalšíma věcma). Během poslední doby se pozoruje výrazné zpomalení webů jako je youtube, stream, atd.. Hodně lidí s tím má problém. Takže jestli myslíš tytto stránky tak.. Jinak bych vyzkoušel DNS jestli máš vpoho, jestli není nějaká větší odezva. P2P na tom bude mít také velký vliv.
Jj, zkusila bych nastavit napevno DNS.

 
od seburag
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Zkus nastavit napevno DNS. České radiokomunikace by měly mít: # Primární DNS: 212.158.128.2

# Sekundární DNS: 212.158.128.3

 
od dobesrobert
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

:25.06.2008 16:05Ahoj,

poslední dobou se mi čím dál pomaleji načítají webové stránky. Používám firefox 3 a problémek je i v exploreru. Poskytovatele mám radiokomunikace a 2Mbit, takže by to mělo lítat. Chci se zeptat jestli se třeba zahlcuje nějak komp časem a dá se nějakým fíglem vyčistit nějaký adresář, registr nebo tak něco, aby stránky nabíhaly rychleji? Popřípadě budu rád za nápad, čím by to mohlo být.

díkes w;)

Tento problém může způsobovat přetížený DNS server.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.