Rychlost.cz Fórum Ostatní Problémy s videem na netu

Problémy s videem na netu

Problémy s videem na netu

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim ... mám problém s videama na netu .. když nějáký pustim tak se mi zatíží procesor na 100% (mám 2.8 GhZ) a video se strašně seká.Prý by to mohlo být tim že mám špatný ovladače na grafiku tak to vykresluje celý procesor,ale mám ovladače přímo ze stánek Nvidia. Nevim co s tim ale už mě to docela štve . Pls help

 
od majk19
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

:20.04.2008 18:41Zdravim ... mám problém s videama na netu .. když nějáký pustim tak se mi zatíží procesor na 100% (mám 2.8 GhZ) a video se strašně seká.Prý by to mohlo být tim že mám špatný ovladače na grafiku tak to vykresluje celý procesor,ale mám ovladače přímo ze stánek Nvidia. Nevim co s tim ale už mě to docela štve . Pls help
ahoj ja mam skoro ten samí problém me videa fungují jen hod a pul za den už sem stoho na palaci nevim co mam delat a jaky mas net ???

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)

Možností je více, buď je internet natolik pomalý, že to rostě nejde :) U ufona se není čemu divit, a nebo máš FUP - tudíš, se od 0:00 do 1:30 koukáš na videa, tím vyčerpáš limit dat => sníží se ti rychlost a už to nejde přehrávat.

Za další může být pomalé CPU. Na stolním PC mám 1 jádro 2.5GHz a když na Youtube.com dám přehrát video jde to v pohodě, pokud ale dám přehrátv "HD" tak se to seká.

Na notebooku mám 2 jádro 2.26GHz a tam jde na Youtube.com "HD" video v pohodě, takže mylsím, že ten procák na to má taky velký vliv.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Kdyby to bylo rychlostí netu tak to asi nevyšroubuje CPU na 100%.Pokud to dřív jelo,fakt bych zkusil přeinstalovat ovladač grafiky..

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Já mám 1ghz,512MB ram,16MB grafika a prehraje je mi to na youtube HD video naprosto v pohode. Chybu bych spíš tipl na flash player-občas to dělá. Zkusit ho přeinstalovat :). Popřípadě v nouzi jedine celej windows

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.