Rychlost.cz Fórum Síťový hardware domaci wifi - d-link DI-524 - padani,vysoky pingy atd

domaci wifi - d-link DI-524 - padani,vysoky pingy atd

domaci wifi - d-link DI-524 - padani,vysoky pingy atd

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj, nedavno jsem si koupil wifi router abych moh sdilet internet pro vic pocitacu doma. uz od zacatku s nim ale mam problemy. pri pripojeni z notesu (acer Travel Mate 4600) dochazi k castejm vypadkum a predevsim timeoutum pri pingovani routeru, nekolikrat dokonce ping bezduvodne vylitne az nekam k jedny sekunde..musim podotknout, ze signal je ve vetsine pripadu plnej, dela to ale i presto...paketova ztrata je cca 3% v rezimu G, v rezimu B je to cca 1%

na stolnim PCcku to pada taky, ne sice tolik, paketova ztrata je zanedbatelna, ale o nejaky velky stabilite nemuze bejt rec...opravdu nevim jak to vyresit, aktualizoval jsem tedka firmware, ale moc toho to neresi...

napadlo me jestli problem neni v doplnkovym nastaveni (jako RTS treshold apod.), ale nevim presne co to znamena, takze bych byl rad za nejakou radu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj,

taky mám DI 524 a mám naprosto stejný problém. Zkoušel jsem všechno možné nastavení a nic nepomohlo. Jediné co mi zabere alespoň cca na 0,5 - 3 hodiny je restart routeru přes napájení. Potom jede chvíli úplně v pohodě bez ztráty jediného paketu. V síti mám 2 notebooky a 2 PC a stejně jak píšeš - u PC není ta ztrátovost taková jako u obou notebooků. Někdy dokonce připojení na noteboocích úplně padne a začne se připojovat znova zatímco PC drží. Signál 100%, testoval jsem to pár metrů od routeru, žádná změna.

Uvažuji o koupi jiného routeru od jiného výrobce, tohle je děs.

 
od like_n0_other
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

no ja uz sem se rozhod se ho zbavit...vcera mi dokonce spadnul takovym zpusobem, ze se k nemu vubec nedalo pripojit, ani vypojeni ze zasuvky to nevyresilo...vyresil to az tvrdej reset + kompletni prenastaveni

kazdopadne varuju vsechny pred koupi tohodle "senzacniho" pristroje

 
od hersir
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

dobrý den chci se zeptat : Mám modem + ted nový router Di 524, normlane mi jede net na PC i na notebooku , ale kdyz chci hrat nejakou hru tak mi to nejde, jedna se o Counter strike 1.6 ... nemuze mi to najit zadnou IP a na zadnou se nemuzu ani pripojit ale kdyz to zkusim na notebooku tak to jde , v cem je prosim vas problem?? asi s tim IP ne??? vsechno mam v nastaveni dane tak ze IP by mela byt automaticka ale nechapu proc to na notasu jde a na PC ne.. diky za pomoc... teda jestli nejaka pomoc existuje

 
od like_n0_other
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

napada me firewall ve windowsu nebo nakej jinej...nebo blokovany porty na routeru...smerovani myslim neni potreba...a jeste bych si csko pridal v nastaveni routeru do seznamu application, vyuziva vic pripojeni tak by to mohlo delat i tohle

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.