Problém se stahováním

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od fox333
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Mám wifi připojení 2mb/s a kdyz stahuju soubory větší než 40mb, tak stahování zamrzne třeba v půlce nebo před koncem, prostě pokaždé jinak. Probíhá to tak, že najednou začne rychlost stahování klesat až se dostane na nulu a už se to pak nerozjede.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den

Mám stejný problém, když stahuji větší soubor tak to nejdříve stahuje plnou rychlosti a kolem poloviny to začne klesat na nulu! Prosím jestli víte jak tento problém vyřešit tak mi napište!

děkuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pánové, doporučuju stahovat přes Operu. Když se to zastaví, tak dejte normálně pozastavit a pak pokračovat a naskočí plná rychlost.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý večer, je několik možností proč vám to zamrzá. Zkusil bych určitě jiný webový prohlížeč, pravděpodobně používáte IE, zkuste Firefox (třeba IE má problém se soubory většími než 2GB).

Další problém může být ve wifi. Zkuste se připojit na wifi a zkontrolovat sílu signálu. Pokud vám signál vypadne, wifina se odpojí, a rychlost downloadu začne klesat k nule, ale už se to nerozeběhne.

Můžete také mít špatně nastavený modem, nebo router (firewall).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam ten samý problém a zkoušel jsem to přes FIREFOX a tam při stahování asi kolem 40% někdy mam stáhlé i více, tak se mi to celé zastavý a musím začít stahovat znovu a pak se ten problém opět opakuje.

Zkoušel jsem i nějaké download stahovače jako je ORBIT nebo Free Download Manager a tam jsem taky moc neuspěl něco málo stáhnu, což je Good, ale když chci něco stáhnout přes nějaké stránky, které umožnují stahovat jenom 15kb/s a více ne

jenom pod podmínkou premium účtu, coč je na hov**.

A na tom všem je nejhoší podle těchto programu webové stránky nepodporují obnovení stahování a to klidně mohu stáhnou soubor s nějakými chybama a pak stažený soubor vůbec nefunguje a nebo nelze navázat spojení se servrem a pod.

Tak jsem zase něco stahoval zbytečně a není možné to nějak řešit ???

A ta opera tu jsem sice nezkušel, ale domnívám se, že mi bude prt platná

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.