Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení dlouhodoby test rychlosti pripojeni

dlouhodoby test rychlosti pripojeni

dlouhodoby test rychlosti pripojeni

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim,

prosim neznate nekdo nejaky program pro dlouhodoby test rychlosti pripojeni(treba 1 hod. nebo i dele)? Chci si otestovat svoji rychlost protoze muj poskytovatel evidentne nedodava takovou rychlost jakou slibil...ale vysledky mereni z webu nejsou dost prukazne,protoze neustale tvrdi ze ted je u neho vsechno v poradku(ostatne jak jinak:-(()Takze hledam neco co by umoznovalo dlouhodobejsi sledovani a nejakou vyslednou statistiku. Diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

porid si neco na slednovani linky a pak neco v kuse stahuj s overeneho zdroje.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mám skušenost s O2, pokud na rychlost.cz nebo na http://www.dsl.cz měříš méně než polovina službu kterou máš zavolej na bezplatnou podporu a požaduj spojení s technikem, pak mu dej číslo pevné linky a službu ADSL a požaduj aby tě přístupnili na 60 minut slžbu měření rychlost na jejich strankách rychlost.o2isp.cz pak proveď měření více krát u nich se ulůoží protokol měření a u tebe také, pokud opravdu ta služba měří měně než polovinu oni sto berou jako závada a řeší to

Jsem s tím spokojen

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mám skušenost s O2, pokud na rychlost.cz nebo na http://www.dsl.cz měříš méně než polovina službu kterou máš zavolej na bezplatnou podporu a požaduj spojení s technikem, pak mu dej číslo pevné linky a službu ADSL a požaduj aby tě přístupnili na 60 minut slžbu měření rychlost na jejich strankách rychlost.o2isp.cz pak proveď měření více krát u nich se ulůoží protokol měření a u tebe také, pokud opravdu ta služba měří měně než polovinu oni sto berou jako závada a řeší to

Jsem s tím spokojen

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

a co na nejaky free web uploadovat ci z nej DL nejaky velky soubor...sosej treba nejako instalacku linuxu...uploaduj treba nejake video...to je nejlepsi test...osobne dsl.cz i rychlost.cz sem tam blbnou...pisou 3/1,8Mbit a realita je 2,9/ 1mbit - tak jak ma bejt,dsl obcas vybleje 42kbit misto 3Mbit ,apod nesmysly...jediny pravdivy test je tudiz skutecne delsi vytizeni linky stalym tokem dat.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.