internetové připojení

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

CYhci se zeptat,má někdo zkušenosti s telekomáckým internetem?Mám namysly jejich avizovaný superrychlí internet.nabízí rychlost 1024 za 999,-kč měsíčně šel bych do toho ale nevěřím jim.můžete psát na sobyg@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No pokud dobře koukám, tak po přenesení 4GB z toho budeš mít 64kbit - takže tu rychlost megabitu si moc dlouho neužiješ. Navíc v ceníku nepíšou nic o agregaci, takže předpokládám "klasických" 1:50

Závěr - za tu cenu teda nic moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

neber si ho,je to o nicem,pisou neomezena data a pak ti to krouhaji,ze sem mnel kolikrat rychlost 40kb/s

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mno, takhle. Mám 512/128 a přes DC++ (hub) dokážu vytáhnout 512/256

Jenže tu FUP je na hvno. A když se ti podělá lajna a net ti pojede cca 20 kbps tak si to užiješ. Na technický podpoře ti moc neporadí, občas dostaneš skoro vynadáno. Reklamace a opravy trvají hooodně dlouho (např. ta moje lajna, jak se podělala, tak oprava trvala přes 4 dny a ještě dnes to zlobí). Takže NEDOPORUČUJU :mrgreen:

 
od Oskar999
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

ja mam telcomackej 1mbit od brezna

pripojeni je stabilni, pingy vesme dobry, problem je s prenosama po 2GB (tydne) te osekaji na 512 a po dalsich 2GB na 64kbps :( coz je docela blby..ale stava se ze FUPku "zapomenou zapnout" a jedes rychlosti 1024 az treba do 15GB

ja osobne s timto pripojenim v breznu koncim a prechazim na wifiny

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mam 2Gb linku telekom, bez problemov doteraz len nikdy nejde 2048 ale len 1600 - 1750 cca a ked som mal 1024 tak sla len 700-850 max

tvrdia ze je to agregaciou (telecom ma len 1:40) ale je to kec

za to je tato rychlost absolutne stabilna a ziadne znizenie v dosledku agregacie som v zivote nezazil

jediny problem FUP 3Gb / tyzden - ale realne stiahnem 6 Gb a ukazuje mi to v prehlade 3 Gb a rychlost sa mi neobmedzi, neviem ako im to funguje

dal som si to urobit na zaklade rady - od telecomu vsetci ostatni kupuju - telecom im robi zle :-) a preto ma najkvalitnejsie ADSL neviem ci je to pravda ale zatial sa zda ze ano :-)

Inac som v okrese Cesky krumlov :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

objevil se mi problém s připojením k internetu (mam 2Mb/s od O2).Po připojení je funguje všechno jak má až na to že mi se mi nepřijímají ani neodesílají data.firewall to neděláa žádné viry v počítači nemám.Jestli někdo víte čím to je tak prosím odepište.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.