Rychlost.cz Fórum Ostatní router a UPC

router a UPC

router a UPC

Ostatní

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení UPC internet, zobrazit všechna témata v diskuzi o UPC internet.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak nejdřive bych měla říct, že se v tom nevyznam, ale

mam doma 3 pocitace z toho 2 wifi a proto jsem se rozhodla koupit router a ty dva pripojit pres wifi a posledni nechat pripojen pres kabel. Celou instalaci jsem prosla bez problemu az na konci v poslednim kroku to po me chce nejake uzivatelske jmeno a heslo, ktere mi pry mel dat muj poskytovatel. Proto jsem hledala v papirech a i v emajlech a upc mi zadne uzivatelske jmeno ani heslo nedali. Snazim se tam dovolat, ale marne.

Muze mi proto nekdo poradit jestli se to da nejak obejit nebo co s tim?

Dekuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Uzivatelske jmeno ani heslo neni potreba, chtelo by to blizsi specifikace routeru, abych mohl pomoci.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Uzivatelske jmeno a heslo u UPC nenajdete, pripojte se k routeru prez nake webovske rozhrani a jeho IP, zobrazi se vam nake Menu zajim nas neco jako Wan setting, bude potreba nastavit na dynamick IP adress.

napr http://192.168.xxx.xxx toto zadate do web prohlizece, pak zadate heslo k routeru bude nake defaultni napsane v manualu SMC ma adminsmc napr.

Dalsi vec je ze UPC ma pristup k internetu podle Mac adress, bude potreba naclonovat Mac adresu PC ktere bylo jako prvni pripojeno k modemu na router, vetsina routeru to umi 1 kliknutim zadne badani.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.