Rychlost.cz Fórum Ostatní Help s připojením 2 . pc k netu

Help s připojením 2 . pc k netu

Help s připojením 2 . pc k netu

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, mám takovej problém. Mám připojenej net na síťovku na desce. Z druhý síťovky mám vyvedej kabel přes switch do druhého pc. Problém mám v tom že když na druhé síťovce vyplním výchozí branu a DNS tak mi na první nefunguje připojení k netu. :-( Nevíte někdo čím by to mohlo bejt. Dík.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kabel na net vam musi jit nejdriv do swiche a teprve z nej dva kabely, kazdy do jednoho PC... Pak si vyplnte DNS adresy...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ten switch neřešte ten tam mám jen proto že se mi tu válel a neměl jsem kříženej kabel. Zapomněl jsem napsat že mám pouze jednu ip, proto to mam vedený do 1.pc a z nej chci sdílet připojení k netu na 2.pc.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no a proto ti psal aby jsi to dal prvni do sviche a pak do tech dvou pc nevím proč to řešít tsakhle blbe když vypneš pc č1 nepujde t inet v pcč2 proč to delat jednoduše když to jde složite

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jenomze ja nepotrebuju kazdej zvlast. Ja potrebuju aby sli bud jeden nebo oba. A kdyz to dam do switche tak mi nepujdou oba zaroven musel bych mit router a ne switch. Takze jak rikam jakoby tam ten switch nebyl. Net do 1pc a z druhy sitovky chci sdilet pripojeni k 2pc.

 
od jba
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Neni jine reseni nez poridit misto swithe router a ten prideli kazdemu PC jinou adresu na hlavni privodni.Dnes kdyz stoji router 400 Kc to neni snad problem.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj

No pokud mas win XP tak v ovladaci panely -> sitova prpojeni -> Nastavit pripojeni nebo sit (muze se ten nazev trsku lisit pisuto to z pameti). A tam si to radne cti krok za krokrem nastav ktera sitovka je pripojeni do internetu a ktera naopak internet poskytuje. Na ty sitovce co pskytuje internet druhymu kompu internet by se mela objevit ip 192.198.0.1 a maska 255.255.255.0 a pusti se dhcp sluzba takze na druhym kompu das automaticky ziskat ip adresu.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.