Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Garantovany net, Ostrava

Garantovany net, Ostrava

Garantovany net, Ostrava

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

hehe, jak tak vidim, Adam vytvoril novou sekci :) tak kdyz uz tu je, tak ji necim zaplnime :)

Jde mi o to, udelat si prehled v tom, co mi muze kdo nabidnout. Mam sice garantovany megabit, ale jde to pres celou ostravu(pingy na seznam sice okolo 16ms, ale propustnost zaostava). Takze.. Nevite nekdo o necem, pokud mozno garantovanem, s dostupnosti na Slezske Ostrave? Jde mi o rychlost zatim okolo 1-2mbit, samozrejme s neomezenym tranzitem. Spoj na me by mel byt realizovany, pokud mozno wifi 2.4ghz(na 5ghz nemam :( ) Cenu bych bral tak 2500kc mesicne? nevite nekdo o nicem?

Jinak pro zajemce o levne pripojeni je tu moznost pripojit se k CZFree, naprikad ke me ;) .. Ceny se pohybuji okolo 300-500kc na mesic. Dostupnost temer po cele Ostrave

Johnson

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Garantovaný 1-2 Mbit na wifi? na tom bych neměl odvahu garantovat ani 0,5Mbit

To mi připomíná montování hliníkových kol na trabanta ;)

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

mno, asi si to spatne pochopil, nebo jsem to spise spatne vysvetlil.. jasne, ze na 2.4ghz ti dneska nikdo temer nic negarantuje, ale mi staci, aby to bylo garantovane na jejich poslednim prvku.. tzn, ze kolik si pres tu wifi protahnu je moje vec, hlavne, aby to z jejich strany jelo, tak jak ma... mimochodem, realna propustnot v prumerny den, je pres moji wifi sit cca 10mbit

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<span style="color:red">Rozhodně best poskytovatel v OV a okolí koukněte na :arrow: speedtest.zive.cz a naděte si to sami v položce Statistiky, srovnání a grafy :idea: . nebo přímo u nich http://www.fifejdy.cz/new/index.php :P [color=red]</span>[/color]

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Fifejdy.cz</legend><span style="color:red">Rozhodně best poskytovatel v OV a okolí koukněte na :arrow: speedtest.zive.cz a naděte si to sami v položce Statistiky, srovnání a grafy :idea: . nebo přímo u nich http://www.fifejdy.cz/new/index.php :P [color=red]</span>[/color]</fieldset>

statistiky a srovnani je i zde na serveru rychlost.cz

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

Jsem se po case kouk tady na forum a co nevidim.. Fifejdy.cz.. A jeste o sobe tvrdi, ze jsou best. Vetsi hovada jsem asi nevidel.. A to beze srandy. Jestli o nich nekdo uvazujete, rychle pryc.. Mam nejake fota montazi apecek a anten... Zabalene v igelitce a omotane izolepou ke stozaru. Tomu se rika profesionalni prace. Cca 20 UTP kabelu stahnute k sobe izolackou a prehozene na vedlejsi barak. Switch visici v elektroinstalaci za kabely.. Mam pokracovat?

Navic, mit takovou drzost, ze v den, kdy czfree jde nekoho pripojovat, zacit pripojovat zbyle lidi.. Jmenem cizi firmy chodi po dome a sdeluji, ze s nimi danna firma rusi smlouvy, jen proto, aby mohli prejit k fifejdy.cz.. Zda se to snad nekomu korektni?

Navic, smeruje-li link na jejich web, ani se na to nedivam, nebot jiz v zacatcich, kdyz meli cca 2mbit, se na svem webu chvastali tim, ze maji 155mbit. Ja bych misto nich bral snad uplne vsechno.. mozna i telecom.. nastesti nejsem v takove situaci.

Avsak, kdo premysli o salamouna.cz, at jde taky dal. Jsou to v podstate stejni lidi. navic spolu tyto subjekty peerujou a jejich sluzby jsou totozne..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

posli mi nejaky ty fotky na mail: djkart at centrum dot cz

dik moc

<fieldset><legend>johnson</legend>Jsem se po case kouk tady na forum a co nevidim.. Fifejdy.cz.. A jeste o sobe tvrdi, ze jsou best. Vetsi hovada jsem asi nevidel.. A to beze srandy. Jestli o nich nekdo uvazujete, rychle pryc.. Mam nejake fota montazi apecek a anten... Zabalene v igelitce a omotane izolepou ke stozaru. Tomu se rika profesionalni prace. Cca 20 UTP kabelu stahnute k sobe izolackou a prehozene na vedlejsi barak. Switch visici v elektroinstalaci za kabely.. Mam pokracovat?

Navic, mit takovou drzost, ze v den, kdy czfree jde nekoho pripojovat, zacit pripojovat zbyle lidi.. Jmenem cizi firmy chodi po dome a sdeluji, ze s nimi danna firma rusi smlouvy, jen proto, aby mohli prejit k fifejdy.cz.. Zda se to snad nekomu korektni?

Navic, smeruje-li link na jejich web, ani se na to nedivam, nebot jiz v zacatcich, kdyz meli cca 2mbit, se na svem webu chvastali tim, ze maji 155mbit. Ja bych misto nich bral snad uplne vsechno.. mozna i telecom.. nastesti nejsem v takove situaci.

Avsak, kdo premysli o salamouna.cz, at jde taky dal. Jsou to v podstate stejni lidi. navic spolu tyto subjekty peerujou a jejich sluzby jsou totozne..</fieldset>

 
od admin.ovfree.net
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>johnson</legend>Jsem se po case kouk tady na forum a co nevidim.. Fifejdy.cz.. A jeste o sobe tvrdi, ze jsou best. Vetsi hovada jsem asi nevidel.. A to beze srandy. Jestli o nich nekdo uvazujete, rychle pryc.. Mam nejake fota montazi apecek a anten... Zabalene v igelitce a omotane izolepou ke stozaru. Tomu se rika profesionalni prace. Cca 20 UTP kabelu stahnute k sobe izolackou a prehozene na vedlejsi barak. Switch visici v elektroinstalaci za kabely.. Mam pokracovat?

Navic, mit takovou drzost, ze v den, kdy czfree jde nekoho pripojovat, zacit pripojovat zbyle lidi.. Jmenem cizi firmy chodi po dome a sdeluji, ze s nimi danna firma rusi smlouvy, jen proto, aby mohli prejit k fifejdy.cz.. Zda se to snad nekomu korektni?

Navic, smeruje-li link na jejich web, ani se na to nedivam, nebot jiz v zacatcich, kdyz meli cca 2mbit, se na svem webu chvastali tim, ze maji 155mbit. Ja bych misto nich bral snad uplne vsechno.. mozna i telecom.. nastesti nejsem v takove situaci.

Avsak, kdo premysli o salamouna.cz, at jde taky dal. Jsou to v podstate stejni lidi. navic spolu tyto subjekty peerujou a jejich sluzby jsou totozne..</fieldset>

Ahoj pokud mas stale zajem zkus se nakontaktovat na nas. S tim co si psal vyse se da jen souhlasit. Pokud budes schopen se sam pripojit na nas hotspot (tzn. nebudeme tam muset nic resit s nasima technikama). Tak Ti dam klidne mesic zdarma a potom aktivaci 1 Kc pokud budes spokojen. Kdyz budes mit tedy zajem zkus 608 333 083 - to je telefon na mne a rekni ze si z fora rychlost.cz

Iceman

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

neni to stejna firma a nejsou to stejni lidi. byl jsem na fifejdy.cz a presel pod salamouna.cz a tudiz mam smlouvy a zadne spojeni tam neni.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>johnson:22.11.2005 23:01</legend>

Jinak pro zajemce o levne pripojeni je tu moznost pripojit se k CZFree, naprikad ke me ;) .. Ceny se pohybuji okolo 300-500kc na mesic. Dostupnost temer po cele Ostrave

Johnson</fieldset>

Zdravím no možná bych měl zájem se připojit na CZFree jako zájem by byl docela velký akorat AP v ostravě dubině je docela problém sehnat aspoň na te mapě jsem našel jediné na ulici Gavlase a tam asi nemám signál ... tak jestli by to nějak šlo a mohl by jsi mě připojit tak se ozvi na email,bydlím na ulici košaře 21. adam.berger@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Vysvetlim rozdil mezi Salamouna a Fifejdy.Salamouna=pan Vrecka a pani Stareckova,byvaly monter u firmy fifejdy a jeho pritelkyne.Firma Salamouna Vam slibi i modre z nebe,ale skutek utek. Co jsem slysel,90% pripojenych si na ne stezuje,ja byl jednim z nich.V pripade problemu resi stiznosti pruzne-v radech tydnu.Pokud uz nevi kudy kam - a vi,ze toho o PC moc nevite,reknou vam,ze mate zavirovany pocitac,a jednoduse vam za docela mastny poplatek naformatujou HD a nainstaluji nejake pochybne Win,ktere nejde ani zaktualizovat.A kdyz vam pak pani majitelka priveze PC,po 1 min. co hleda port na mys,vam rekme - no vsak vy uz vite kam se to ma strcit !!!!!!! Kdyz jim pak volate,ani vam nezvedaji telefony.... Ja to resil prechodem k Fifejdam,a za tech 300kc,si ted opravdu nemuzu stezovat,jednani v poho,na telefony reaguji,a navic vsemu opravdu rozumi,ne jako nejaky byvaly tahac kabelu p.Vrecka.Minochodem,verim ze ta spinava prace,o ktere se nekdo zminoval vyse,je jeho zasluha. Ale ted uz tam nastesti neni a masti to u sebe na Salamouna. Speedy

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Lidi jako já, kteří jsou u Fifejdy.cz zapojeni nějakou dobu ví, že rychlost je kolísavá mezi 2 - 6Mb/s ale i 10Mb/s. Nicméně jsem spokojený. Většinou to probíhá tak že internet šlape, časem se to zhorší.Technologie se vyvíjí, lidi přibývají a asi je čas zase tu síť vylepšit. Jsou totiž takzvané sqělé časy a ty pomalejší. Můžu Vám ale garantovat že ty sqělé časy jsou zatracené rychlé! a trvají rozhodně déle než ty pomalejší....fifejdy forever!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ozvi se na ping93@seznam.cz ,kouknem na to

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a co se týče CZFree tak ty bych do zadku nakopal když ani neumějí prověřit vzduch a praží to na stejným kanále jinýmu providerovi přímo do očí!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zkuste se kouknout tady at víte jaké jsou Fifejdy.Jedniné co je třeba musíte umět číst

http://www.zive.cz/default.aspx?section=21&amp;server=1&amp;article=131550

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.